Game of Thrones (Hra o trůny) Baseballista Noah Syndergaard řekl něco málo o své účasti v seriálu Game of Thrones

Baseballista Noah Syndergaard řekl něco málo o své účasti v seriálu Game of Thrones

Baseballista Noah Syndergaard řekl něco málo o své účasti v seriálu Game of Thrones

V další menší roli v sedmé řadě seriálu Game of Thrones se objeví i profesionální baseballový nadhazovač Noah Syndergaard, který nedávno řekl pár informací o své roli.


12 0
18.4.2017

Kromě Eda Sheerana a Brenta Hindse se v sedmé sérii objeví v malé roli i baseballista Noah Syndergaard. Ten nedávno prozradil pár informací týkající se jeho role.

Noah Syndergaard se na pouhý jeden den objevil na natáčecím place ve Španělsku, konkrétně v listopadu loňského roku, kde ztvárnil postavu lannisterského generála (neví se, zda se jeho postava bude nějak jmenovat, či nikoliv). I když by sám baseballista chtěl, tak nemůže prozradit, se kterými herci se na natáčení setkal. Dále ještě řekl, že jeho postava nemá žádný scénář. Na otázku, zda někoho zabije, nebo či sám zemře, baseballista odpověděl: „Možná dojde k obojímu.“

Diskuze /4

Lex Luthor

Připomnělo mi to Charlieho Sheena hrál basebalistu tyto informace jsou sice fajn, ale radši bych věděl kdy bude dopsaná další kniha

#2 Nikolperse
18.4.2017 | 16:26:50
18.4.2017 | 16:40:36
Papuov_otrok

#2 Nikolperse: Otázkou ostáva do konca ktorého roka :D

#4 Lex Luthor
18.4.2017 | 17:01:20
Lex Luthor

#3 Papuov_otrok: přesně Martin pořád říká, že to dopíše a pořád nic

18.4.2017 | 19:40:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás