Game of Thrones (Hra o trůny) Další informace o názvech epizod třetí série

Další informace o názvech epizod třetí série

Další informace o názvech epizod třetí série

Do začátku třetí série zbývá už jen něco přes měsíc a informace o nových epizodách proto začínají růst jako houby po dešti.


0 0
26.2.2013

První příjemnou zprávou je, že bylo oznámeno jméno třetí epizody. Epizoda ponese název Walk of Punishment. Tato epizoda bude odvysílána 14. dubna a my se už nyní těšíme až bude oznámen i její popis. Je trochu zvláštní, že je znám název třetí epizody, když nebyly dosud potvrzeny názvy prvních dvou, ale můžeme jen doufat, že ještě trocha čekání bude stát za to.

Druhá zpráva je rovněž z oblasti názvů epizod. Jak je již nějakou dobu známo, George R. R. Martin se letos ujal scénáře k sedmé epizodě, která původně nesla název Autumn Storms (Podzimní bouře). Název této epizody byl však před nedávnem změněn na Chains (Řetězy). Dnes ale sám George R. R. Martin na svém neblogu oznámil, že název epizody byl změněn na…


Martin přímo neuvedl, jak se bude sedmá epizoda jmenovat, ale řekl toto.

Ztratil jsem název, ale získal jsem píseň.

Je tedy dost dobře možné, že název epizody bude shodný s názvem některé ze západozemských písní. Vzhledem k tomu, že se jedná o sedmou epizodu, je na Deště Kastameru, které se Vám jistě ihned vybavili, ještě příliš brzy. Druhou a možná více pravděpodobnější možností by vzhledem k nedávnému potvrzení nového herce (na konci článku) mohla být píseň Medvěd a krásná panna.

Diskuze /3

Marcik

Brace yourself, third season is coming :) Jinak k 7. dílu, buď Medvěd a krásná panna nebo by to mohla být píseň o zlatých studených ručkách na řetězu pobočníka a teplých rukách ženy? Jen mě to napadlo :)

#2 bechr05
26.2.2013 | 22:11:07
bechr05

#1 Marcik: To není vzhledem k tomu, že bude ve třetí sérii zpracována pouze první polovina Bouře mečů, příliš pravděpodobné.

#3 Marcik
redaktor
27.2.2013 | 10:18:04
Marcik

#2 bechr05: To sem si neuvědomila no, ale zase je fakt, že nemůžeme vědět, kdy to tam dají, Theon je taky až v 5. díle a kvůli připomenutí divákům je tam i teď :) Ale good point, aspon je na co se těšit :)

28.2.2013 | 17:25:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás