Game of Thrones (Hra o trůny) Hra o trůny dostane své pivo

Hra o trůny dostane své pivo

Hra o trůny dostane své pivo

Na světě existuje velké množství věcí, které jsou úžasné a jejichž kombinací vznikne ještě něco daleko lepšího. HBO jednu takovou věc před nedávnem oznámilo.


3 0
4.2.2013

Onou zajímavou věcí je fakt, že se HBO dohodlo s jedním americkým pivovarem o výrobě piva inspirovaného Hrou o trůny. První z piv ponese název Iron Throne Blonde Ale (Železný trůn – světlý ležák) a objeví se před premiérou třetí série. Další tři druhy piva by měly následovat v budoucnu. Více informace naleznete v tiskové zprávě:

HBO se neustále snaží rozšiřovat svoji zásobu produktů s brandem Hry o trůny a to dokazují i novou spoluprací s pivovarem Ommegang, který by měl začít vyrábět sérii piv, inspirovaných seriálem Hra o trůny.


Na rozdíl od předchozích pokusů o dohodu s pivovary, které byly připraveny pouze na to, aby svému pivu daly nálepku Hra o trůny, ze spolupráce HBO a pivovaru Ommegang by mělo vzniknout nové unikátní pivo, které by se mělo vázat na styl a nuance seriálu, který pochází ze středověkého světa Západozemí a jeho království.

První pivo Iron Throne Blonde Ale, se poprvé objeví na pultech před zahájením třetí série 31. března 2013 (u nás 1. dubna 2013). Bude dostupné k dostání v 750ml lahvích a za doporučenou cenu $8.50/lahev (cca 170Kč) před koncem března. Další pivo inspirované seriálem Hra o trůny by se mělo objevit na podzim a další dvě během dalších sérií seriálu.

Piva z pivovaru Ommegang, která vytváří sládek Phil Leinhart, získala obdiv u znalců piva a nyní se prodávají a distribuují ve 45 státech celého světa. Pivovar je leží na 136 akrovém pozemku v Cooperstownu, NY.

Diskuze /1

Krecmi

a jeste mi reknete kde si ho muzu objednat :)

27.5.2013 | 8:14:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás