Game of Thrones (Hra o trůny) Natáčení 3. série - den 73 - Co se děje v Belfastu?

Natáčení 3. série - den 73 - Co se děje v Belfastu?

Natáčení 3. série - den 73 - Co se děje v Belfastu?

V poslední době jsme se tomuto webu příliš nevěnovali, a proto se nám tu nahromadila celá várka velmi zajímavých novinek. Rádi bychom Vám tyto novinky nějak důstojně představili.


0 0
23.10.2012

Podle chorvatských novin Dubrovnik Times natáčení třetí série v Belfastu pěkně ubíhá. Členové produkčního štábu totiž dorazili 12. září do Dubrovníku, kde samotné natáčení bude probíhat mezi 27. zářím a 7. říjnem. Zatím není známo, které dějové linky by se mohli letos v Dubrovníku natáčet, ale mnohými navrhované Vodní zahrady nejsou příliš pravděpodobné, protože letos nebyl oznámen žádný herec, který by měl ztvárňovat někoho z Dorne.

Zprávy z natáčení v Belfastu:


Některé zdroje ohlásili, že Kit Harrington byl tento týden viděn na scéně v plné zbroji, ale zatím stále kulhající a pomáhající si berlemi. Harrington si totiž zranil nohu již během začátku natáčení třetí série.

Ser Davos Mořský (Liam Cunningham) oznámil 17. září na svém twitteru, že je pro letošní rok s natáčením hotov.

Josef Altin, který hraje Pypa – jednoho z bratrů Noční hlídky letos natáčel pouze jeden den. Pyp je jedním z bratrů, které nechala Noční hlídka v Černém hradu předtím, než se vydala na sever za Zeď. Podlé této zprávy bychom mohli usuzovat, že Bouře mečů bude rozdělena stejně jako v české knižní edici – Jonovým návratem na Zeď.

Další herci jako Kristian Nairn a Carice van Houten se podle svých twitter účtů v uplynulých dvou týdnech také zúčastnili natáčení. Podle těchto informací to vypadá, že se v Belfastu natáčí hned několik dějových linek najednou. To by vysvětlovalo i společnou přítomnost Charlese Dance, Juliana Glovera a Iaina Glena na letišti v Belfastu.

Kromě těchto zpráv máme pro Vás i jednu velmi spoilerovou informaci ke třetí sérii. Pokud si nechcete zkazit překvapení, další text rozhodně nečtěte.

Podle některých zdrojů byla v Belfastu již natočena svatba Tyriona Lannistera a Sansy Stark, na jejímž natáčení se podílelo několik stovek komparzistů a mnoho našich známých herců. Podle všeho to vypadá, že jejich svatba by měla proběhnout v osmé epizodě.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Death Is the Enemy

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás