Game of Thrones (Hra o trůny) Natalie Dormer nakousla něco málo o Margaery v šesté sezóně

Natalie Dormer nakousla něco málo o Margaery v šesté sezóně

Natalie Dormer nakousla něco málo o Margaery v šesté sezóně

Hvězda herečky Natalie Dormer stále stoupá. Momentálně natáčí materiál pro další sezónu Game of Thrones, objeví se v The Hunger Games: Mockingjay, Part 2 a zastihneme ji i v hororu The Forest. Brzy se také objeví na obálce Women’s Health, kde poskytla rozhovor, v němž zmínila i Game of Thrones.


23 0
10.11.2015

Naposledy jsme Margaery Tyrell mohli spatřit v cele pod Baelorovým septem. Herečka Natalie Dormer ale v uniklé ukázce z rozhovoru, který vyjde v prosinci, nastínila, že najde důmyslný způsob, jak se dostat ven.

Margaery je důvtipná holčina a snaží se najít východisko, snaží se přijít na způsob, jak se dostat ven z cely. Cesta, jakou rozhodne jít, je docela zábavná a geniální. Margaery je se mnou už pět let, je skvělá, je mou součástí. Je skvělé být součástí takového fenomenálního seriálu, který pořád posunuje hranice. Všichni na seriálu pracují stejně tak tvrdě, jako v první sezóně. Je nádherné se vracet.


(Natalie propaguje zdravý životní styl, což je na ní ostatně vidět. Foto: Women's Health)

Diskuze /6

luciusvorenus

mám takové tušení ,že je osvobodí ta armáda Tyrrelů co byla fotkách ..:) a jestli ne tak budu fakt zklamanej kvalitou armád jednotlivích rodů

10.11.2015 | 19:31:58
Stardos

Margaery je chytrá a teoreticky by mohla něco tomu Vrabčákovi nalhat aby ji pustil ven.Armáda tam bude asi z jiného důvodu (Možná kvůli Lorasovi,ten se ven z vězení asi narozdíl od Margaery nedostane.)

10.11.2015 | 19:38:08
Lukass.M

I extrémě zabedněná Královna Matka se dostala ven. Margaery je zavřená za lež a krytí nemorálnosti + jí maj lidi celkem v oblibě (Tyrellové je řadu měsíců krměj). JESTLI pujde nějakou obdobou uličky hanby tak rozhodně dopadne líp. Nebo snad její babča přesvědčí Krále koťat aby pro M. vyrazil „s armádou“? Tohle uvěznění krásný milovaný královny by mohlo ubrat na oblibě vrabčáků u měšťanstva a Tommenovi by ono osvobození mohlo začít budovat slávu :p

Armáda Tyrellů bude spíš potřeba na Lorase jakožto „jedinýho“ dědice rodu.

#4 KV14
11.11.2015 | 9:58:42
KV14

#3 Lukass.M: Bohužel v seriálu žádná lež není, tak je zavřena za lži před bohem. Loras, člen královské gardy, jediný dědic rodu … opravdu se orientujete dobře ve světě GoT. Jen pro připomenutí: Sansa Stark byla málen zasnoubena s kým, než si ji vzal Tyrion?

#5 Ann Taylor #6 Lukass.M
13.11.2015 | 18:22:06
Ann Taylor

#4 KV14: On v seriálu není člen královské gardy. Právě proto, že je tam jediný syn Mace, a tak dědic rodu.

redaktor
13.11.2015 | 19:06:45
Lukass.M

#4 KV14: Tak bylo myšleno – zavřená za Její lež a Její krytí nemravnosti. Psal jsem to z pohledu seriálu – Černokotlý a Willase bych do toho netahal.

13.11.2015 | 21:50:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás