Game of Thrones (Hra o trůny) Popis první epizody 3. série je tady

Popis první epizody 3. série je tady

Popis první epizody 3. série je tady

Neznáme sice ještě ani její jméno, ale před malou chvílí jsme se dozvěděli, co bude jejím obsahem. Pro některé bude možná překvapivé, co všechno se stane hned v první epizodě, ale knížek znalí fanoušci budou překvapeni maximálně tak rychlostí celého děje.


1 0
6.2.2013

Jon je předveden před Mance Raydera, krále za Zdí, zatímco přeživší bratři Noční hlídky zamíří zpátky na jih. V Králově přístavišti žádá Tyrion svoji odměnu, Malíček nabízí Sanse cestu, jak se dostat z Králova přístaviště a Cersei pořádá hostinu pro královskou rodinu. Arya se setká s Bratrstvem bez praporců a Daenerys vypluje do Zálivu otrokářů.

Co říkáte na popis, který od teď naleznete i v profilu epizody, Vy?

Diskuze /7

Michal_Glassbow

mám čo robiť len dva týždne dozadu som začal čítať tretiu knihu , ale polku knihy hádam stihnem prečítať … už sa neskutočne teším

6.2.2013 | 22:23:42
Marcik

Tak tolik důležitých věcí narvat jen do první epizody :( Bud bude mít epizoda málo dílů nebo nechápu proč tak spěchají :/ A měli využít Blázna Floriana, aspon by ten zvrat s Malíčkem byl zajímavější! Takhle producenti připravili diváky o překvápko…

6.2.2013 | 22:54:48
Marcik

Série bude mít málo dílů, duh :D

6.2.2013 | 22:57:05
maggie91

Tím Malíčkem to teda pěkně zabili, podle mě to bylo největší překvápko celé série (plus ty další věci které Malíček nepřímo natropil).

#5 juthetruth
6.2.2013 | 23:52:03
juthetruth

spoiler

Malíček by si zasloužil mnohem více prostoru, vzhledem k tomu, jak tahá za nitky
#4 maggie91:

7.2.2013 | 7:24:05
Madrak

Pozor!Spoiler! Přesně tak. Malíček byl neuvěřitelné překvápko a docvaknutí s předchozím dějem bylo až zázračné. Člověk si uvědomil jak moc dokonale promyšlená kniha byla. Ovšem bez „Floriana“ je to mnohem jednodušší a myslím si že je to škoda. A taky mě dost zajímá jak si scénáristé poradili s průšvihem, který natropili ve skluzu s Řekotočím. :-) Ale přesto se těším!

7.2.2013 | 19:37:27
Marcik

Souhlas, je škoda, že takto diváky ochudili, myslím si, že by scéna s „Florianem“ nebyla zas až tak komplikovaná, max by zabrala pár minutek navíc (kdyby to stručně zhustili), ale divák by z toho měl větší požitek a šokující překvapení. No nevadí, nedá se nic dělat, ale opravdu se těším, až to zase začne :)

11.2.2013 | 18:46:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás