Game of Thrones (Hra o trůny) Představitelka Olenny Tyrell mluví o jejím natáčení v páté řadě

Představitelka Olenny Tyrell mluví o jejím natáčení v páté řadě

Představitelka Olenny Tyrell mluví o jejím natáčení v páté řadě

V páté sérii se vrátí Olenna Tyrell, která nás ve čtvrté sérii opustila už po čtyřech dílech. V následujícím kratším rozhovoru prozradila, že během natáčení páté série měla jednu poměrně vtipnou scénu a to v nevěstinci.


11 0
7.2.2015

Britská herečka Diana Rigg, která v seriálu Game of Thrones hraje postavu Olenny Tyrell, něco málo prozradila o jejím natáčení páté série. Ve čtvrté řadě jsme se s ní rozloučili už ve čtvrté epizodě Oathkeeper, kdy odjela z Králova přístaviště. Nebylo tak jasné, zda se Olenny dočkáme i v další sérii, ale už i z traileru na pátou sérii bylo jasné, že se v páté řadě objeví.

Nedávno byla Diana pozvána do pořadu The Jonathan Ross Show, kde se rozpovídala o její roli v páté sérii. „Vešla jsem do nevěstince, který byl naprosto vzhůru nohama. Všude kolem mě byly samé robertky, které se v té době prý pálily z hlíny, takže všude kolem byly hliněné robertky. A já si hned pomyslela: Bylo by pěkné se vyfotit s těmi robertky a fotku použít na narozeninová blahopřání,“ prozradila Diana Rigg.


(Olenna a Varys ve třetí sérii. Foto: HBO)

Olenna Tyrell je úžasná postava, kterou hraje opravdu skvělá herečka, a je možné, že se jí dočkáme v Králově přístavišti, protože prý byla viděna na natáčení v Dubrovníku, jak poukázal web Winter is Coming. Proto je také možné, že Olenna bude mít scénu v jednom z Petyrových nevěstinců, které se nachází v Králově přístavišti.

Celá část rozhovoru týkající se Game of Thrones v The Jonathan Ross Show: 

Thumbnail Play icon

Diskuze /13

Ryen

Super – scény s Olennou mě vždycky bavili. Její postava je skvělá a Diana to umí skvěle zahrát. ;)

7.2.2015 | 19:21:46
Ryen

*bavily (sorry, chybka se vloudila) :D

7.2.2015 | 19:22:11
armunder

chci se zeptat na Tristana Martela kdo čte knížky protože Tristan a Quentin je jedna osoba! To vám v knížkách nedošlo a nikdo jiný mi to neprozradí sorry za spoilerování ale Trista zabije drak kalísy v knize byla část jak quentin jel za kalísy a pak řekl svoje pravé jméno Tristan Martell bylo to napsaný v Tanec s draky potřebuju to jenom vysvětlit. Takže Tristan Martell má zemřít! Nebo to dají na další sérii.

#4 Anomander
7.2.2015 | 22:16:30
Anomander

#3 armunder: Máš to trochu popletené Princ Tristan je bratr Prince Quentina je zasnoubeny s Myrcelou Baratheon a je hezky v teple vodních zahrad v Dorne. Princ Quentin umře v Meereenu to je pravda ale není to jedna a ta samá osoba

#5 TrackThor #9 Markoman96
7.2.2015 | 22:42:37
TrackThor

#4 Anomander: jeste ze sem si knizky cetl, z tohohle bych byl smutnej :D

7.2.2015 | 22:56:40
armunder

Ale nevím co bude dělat chaime lenistr v Dorne bude tam pátrat po tyrionovi a nebo bude chtít presvedcit Myrcelu aby se vrátila.

7.2.2015 | 23:42:15
Anomander

Seriál nesleduji jelikož s knižní předlohou to má už snad společné jen jména postav tak nevím jestli tam jede Jaime Lannister do Dorne v knize rozhodně ne

#8 Thomas479 #11 Baron
8.2.2015 | 0:00:49
Thomas479

#7 Anomander: Serial nesleduji ale pouštím se do diskuze s ním spjaté :-D,

Tak ty ses zabiják :-D. Docela by mě zajímalo jak bys chtěl knihu která ti trvá přečíst cca 30–40 hodin čistého času. Natočil do 10 dílného seriálu o rozpisu cca 9.30 hodin čistého času. Je naprosto logické že to musejí skrouhnout a překopat to tak aby se vešli do rozpočtu a času. Hlavní dějová linie zůstává z velké části stejná.

PS: Jak víš že je to tak odlišné když se na to nedíváš :-D:-D

8.2.2015 | 11:13:53
Markoman96

#4 Anomander: A zakrývání spoileru ti nic neříká?

8.2.2015 | 11:56:52
megary

Jedna z postáv, ktoré vídam v seriáli najradšej.

8.2.2015 | 18:14:21
Baron

#7 Anomander: vysvětlení co dělá Jaime v Dorne
Zřejmě ho scénáristi nasadili do Dorne aby nemuseli dávat do děje Aryse Oakhearta (který je člen královské gardy a měl by být v Dorne s Myrcelou Baratheon, zamilovat se do dcery Dorana Martella, která ho ukecá aby pomohl Myrcelu unést, oženit s Tristanem Martellem a prohlásit jí za královnu Sedmi Krlálovství, což se nepovede a při únosu ho zabije Areo Hotah, což je osobní stráž Dorana Martella) ale stejně jako ty nechápu jak to zaonačí aby tam teda Jaime neskapal

#12 Salim Hrdonožka
8.2.2015 | 20:36:35
Salim Hrdonožka

#11 Baron: ! Nenaharadí Oakhearta, ale Swanna, který tam měl přivézt „Horovu“ lebku a zjistit, jak to bylo s Arysovou smrtí. Na druhou stranu ten se možná utká s Temnohvězdou, tak kdo ví. Alespoň by nemuseli řešit, že Jamie podvedl Cercei.

8.2.2015 | 22:18:58
Jumpstar

Jak se tu všichni zamotávají do těch vedlejších knižních postav, a přitom se seriálu permanentně vyčítá, že se jejich množství pro snadnější pochopení děje snižuje :-D

redaktor
9.2.2015 | 18:54:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás