Game of Thrones (Hra o trůny) Prožijte třetí sérii naplno na Edna.cz

Prožijte třetí sérii naplno na Edna.cz

Prožijte třetí sérii naplno na Edna.cz

Na třetí sérii jsme my všichni čekali posledních devět měsíců jako na smilování. Nyní je konečně tady a my bychom proto byli velmi rádi, kdybyste její vysílání prožili co nejvíce.


1 0
1.4.2013

V tomto článku bychom nechtěli rozebírat to, jak prožijete vysílání třetí řady Hry o trůny ve Vašich domovech a podobně. Chtěli bychom Vás spíše upozornit na to, jak můžete třetí sérii prožít co nejlépe zde na Edně.

Pokud nejste pravidelnými návštěvníky našeho webu, zajisté jste si všimli, že od loňského roku doznal jistých změn. O nic důležitého však nepřijdete, ba právě naopak. V následující části článku bychom Vám rádi představili několik funkcí, které Vám pomohou se aktivně zapojit a prožít tak třetí sérii naplno. 


Nové funkce na Edna.cz

Hodnocení

Na nové Edně máte, narozdíl od Edny staré, kde byla možnost hodnotit pouze epizody a postavy, možnost hodnotit prakticky cokoliv. Nyní můžete ohodnotit jakýkoliv článek, trailer i fotogalerii. Pokud chcete hodnotit a dát tak najevo své nadšení (nebo i zklamání), stačí jen mít účet zde na Edně, který si můžete založit v horní části webu.

Komentáře

Ke každému svému hodnocení můžete (ale nemusíte) uvést i krátký komentář, který dává najevo, proč jste se rozhodli hodnotit právě tak. Komentovat články můžete i bez jejich hodnocení.

Doplněné postavy

Během čekání na novou sérii jsme na web doplnili profily všech důležitých POSTAV, které naleznete v příslušné rubrice a které můžete rovněž ohodnotit. Nejlépe hodnocené postavy pak naleznete v pravém sloupci tohoto webu.

Shop

Další novinkou tohoto webu je kategorie SHOP, ve které naleznete originální trička se zajímavými motivy a DVD a Blu-Ray edice s první i druhou sérií.

Pokud tedy budete chtít prožít třetí sérii v kontaktu s ostatními fanoušky, rozhodně neváhejte tyto nové funkce využívat. Nám dá tato Vaše zpětná odezva alespoň informaci o tom, zda-li to děláme dobře. Svůj profil zde na Edně můžete také vyzdobit jedním z avatarů, které jsme pro Vás připravili v tomto článku.

Diskuze /1

LordStark

1. díl 3 série skvělej:) nejvíc se mi líbil ten obr u divokých. A Ser Barristan:)

1.4.2013 | 21:48:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás