Game of Thrones (Hra o trůny) ThroneCon letos podruhé na Festivalu Fantazie

ThroneCon letos podruhé na Festivalu Fantazie

ThroneCon letos podruhé na Festivalu Fantazie

Máte rádi Hru o trůny a milujete všemožné cony? Tak právě pro Vás se letos koná již druhý ročník trůnařského festivalu na Festivalu Fantazie v Chotěboři.


5 0
14.5.2014

Letošní ročník ThroneConu přinese celou řadu nových přednášek a vyšperkované přednášky z loňska. Budete mít možnost seznámit se se starobylou historií Západozemí i nahlédnout za oponu šesté knihy. Tohle všechno budete moci vykonat v jedinečném společenství s ostatními fanoušky Hry o trůny.

Budeme také rádi, pokud vyjevíte svou případnou účast na naší Facebookové události.


Oficiální synopse

Prázdniny se kvapem blíží a Festival fantazie s nimi. Čtvrtá série sice teprve začala, ale pokud nebudete chtít opustit svoje oblíbené postavy ze ságy Píseň ledu a ohně, přijeďte se podívat na Festival fantazie do Chotěboře.

Na dny 27. – 30. 6. jsme pro vás připravili pestrý program plný přednášek (jak těch klasických, které jsou plné informací o knihách i seriálu, tak i nově pojatých o párování hlavních i vedlejších hrdinů, oblíbených písní postav a tak dále), soutěží a her (kdo by si nechtěl vyzkoušet ocitnout se alespoň na chvíli v kůži Jona nebo Daenerys?) a promítání všeho možného. O zábavu rozhodně nouze nebude, o tu se postará hromada parodií, která jsou jedna nápaditější než druhá. Kromě toho si můžete zplna hrdla zanadávat na tvůrce seriálu, pokud se vám zachce, nebo diskutovat o teoriích ohledně dalšího vývoje děje jak knižního, tak seriálového.

Ovšem co je nejdůležitější – setkáte se s ostatními fanoušky a příznivci Hry o trůny, vyměníte si s nimi názory a podělíte se o zážitky.

Linie ThroneCon v rámci Festivalu fantazie (27. 6. – 6. 7. 2014) ve dnech 27. – 30. 6. 2014 v Chotěboři. Více informací na www.festivalfantazie.cz, případně: kpt.JackieSparrow@gmail.com či eylonwai@seznam.cz

PS: Možná přijede i někdo z herců.

Video z jedné z vtipných interaktivních přednášek prvního ročníku 

Thumbnail Play icon

Diskuze /10

kesuaus

A, To teda nebola „vtipna“ interaktivna prednaška . B, vizera to tam celkom lacno podla videa ako keby sa to dielo v nejakej škole v jednej triede :D C, pochybujem že prijde niekdo z hercov

#2 Fors
14.5.2014 | 13:41:18
Fors

#1 kesuaus: Ten incest byl docela vtipnej. Na český poměry to vypadá fajn, ne zrovna pěkně vypadá takové pozadí tělocvičny jak obvykle bývá. Proč by neměl dorazit někdo z herců? Vždy se to nějak dá, akorát protože půjde o málo lidí oproti akci třeba v UK, Irsku nebo USA tak se dá spíš očekávat nějaká vedlejší postava. Nemůžeš čekat, že na akci ani ne pro 100 lidí uprostřed evropy přijde Peter Dinklage, Kit Harington a tak dál..

Co se týče třeba Stargate tak dorazil Bra'tac či jak se to píše a to byla dobrá vedlejší postava zmíněného seriálu.

Kristian Nairm by mohl přijet. A po akci dělat DJ. Guess who is that guy? ;)

#9 kesuaus
14.5.2014 | 18:21:58
Studovina

Bohužel tou dobou budu v Anglii, kde se mimo jiné koná i Film a Comic Con od 11. do 14. července. Přičemž účast potvrdili i někteří z herců, kteří hrají i v GoT. Například Lena Headey<3, Natalie Dormer. Finn Jones nebo Kristian Nairn :-)

#4 YgritteAnna #7 Dark Angel
14.5.2014 | 22:06:45
YgritteAnna

#3 Studovina: Héj, tak s tímhle jdi do háje. My tady teď budeme všichni závidět a tiše tě nenávidět :D

#6 Studovina
15.5.2014 | 8:15:07
pajajs

mě by tam úplně stačila Emilia Clark :D

15.5.2014 | 17:48:36
Studovina

#4 YgritteAnna: Proč závidět? Napsal jsem to sem, abych informoval i ostatní :-) Co jsem se tak bavil s kamarádem, tak prý se dá celkem za dobrý peníze sehnat zájezd na víkend do Londýna, takže kdo má chuť a nějaký ten peníz navíc, může si udělat menší výlet :-)

#8 YgritteAnna
15.5.2014 | 20:46:21
Dark Angel

#3 Studovina: No tak mne by to uplne stačilo Lena Headey je skvela herečka. Natalie Dormer taktiež milujem. Kebyže dojde ešte Richard Madden ( viem že už v seriály skončil) alebo Emilie Clarke či Peter Dinklage tak 7heaven :)

15.5.2014 | 21:42:41
YgritteAnna

#6 Studovina: Jenom vtípek ;). Ale jakožto chudičká studentka stejně trochu závidím možnost setkání se skvělými herci :D

15.5.2014 | 22:50:25
kesuaus

#2 Fors: Hodor by pravdepodobne bol ešte drahši dostat tam než tyrion kvoli jeho popularite

15.5.2014 | 23:57:08
Wolfinator1

ŠKODA, že v seriálu není nějaký Čech ( jako v Stargate Atlantis David Nykl – Zelenka ), to byla největší pravděpodobnost, že by přijel :D

16.5.2014 | 14:51:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Death Is the Enemy

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás