Game of Thrones (Hra o trůny) Tříoký havran obsazen

Tříoký havran obsazen

Tříoký havran obsazen

Určitě Vás po přečtení titulku napadají dvě možnosti. Co to jako je tříoký havran a jak mohl být obsazen? Na obě tyto otázky Vám odpovíme uvnitř tohoto článku.


2 0
29.11.2013

Prvně bychom chtěli vysvětlit proč je v titulku uveden tříoký havran na rozdíl od knižní předlohy, ve které se používá výraz tříoká vrána. Tříoký havran se totiž vyskytl v resumé britského herce Struana Rodgera, který by měl tříokého havrana ve čtvrté sérii ztvárnit.

Jak ale bude člověk hrát havrana, říkáte si teď asi. V seriálu bylo jasně naznačeno, že tříoký havran láká Brana Starka za sebou na sever za Zeď. V knižní předloze naproti tomu už od svého pádu, slyší Bran ve svých snech hlasy, které k němu promlouvají a slibují mu, že jednoho dne bude létat. Právě pro tyto hlasy byl tedy pravděpodobně vybrán Struan Rodgera a je možné, že jeho role bude mít daleko širší působnost (vyhýbáme se velkým SPOILERŮM ;) ).


Pokud by se jednalo právě o jeho hlas, tak ten už v minulosti proslavil seriál Doctor Who, ve kterém propůjčil svůj hlas Tváři z Boe.

Diskuze /3

Velocci

Jen nás zásobujte novinkami !!! Jinak to už nevydržím ! :) A doufám. že se bude konat další kinomaraton, ten minulý byl vydařený :)

29.11.2013 | 15:36:27
GretaG.

Ach ty spoilery. ;) Tvář z Boe je všude, pak že náhoda neexistuje. :)

29.11.2013 | 19:53:14
clario

Jen pro upřesnění. Tento havran není žádný havran ale krkavec. Anglické slovo „raven“ znamená oboje a při překladech filmů je téměř vždy překládáno jako havran ať už je oním ptákem kterýkoliv z nich. Krkavec je větší než havran, často mívá načechrané peří na krku a jeho zobák je sytě černý a podstatně mohutnější.

14.1.2014 | 19:11:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás