Game of Thrones (Hra o trůny) Tyrionova kniha nyní i v češtině

Tyrionova kniha nyní i v češtině

Tyrionova kniha nyní i v češtině

Podle Vašich reakcí v našich diskuzích i Vy netrpělivě očekáváte dopsání a vydání šestého dílu Písně ledu a ohně – Vichrů zimy. O konkrétním datu vydání pro Vás bohužel nemáme žádné zprávy, ale jedno malé zpestření bychom pro Vás přece jen měli.


2 0
27.11.2013

Samozřejmě chápeme, že tato novinka může být pro leckteré z vás hořkosladká, ale doufáme, že budete i nadále trpěliví a určitě se spolu s námi Vichrů zimy dočkáte.

Onou novinkou, která Vám může zpříjemnit a zkrátit čekání, je totiž kniha Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů (v originále The Wit and Wisdom of Tyrion Lannister), kterou sepsal a letos vydal sám George R.R. Martin a která v současné době vychází v češtině.


Nicméně v kniha obsahuje přesně to, co slibuje její název – moudra trpaslíka Tyriona z Lannisterů, nejmladšího znetvořeného syna lorda Tywina Lannistera z Casterlyovy skály. Co mu příroda odepřela na vzhledu, vynahradila mu na inteligenci, díky čemuž se z něj stal jeden z nejpopulárnějších hráčů o trůny. Jeho seriálová i knižní postava má po celém světě miliony fanoušků, čehož důkazem je tato sbírka jeho neotřelých myšlenek a názorů.

Pokud tedy nevíte co nadělit svým známým pod stromeček místo Vichrů zimy, pak už nemusíte příliš dlouho otálet. Věříme, že tato kniha potěší všechny fanoušky seriálu Hra o trůny i jeho knižní předlohy Píseň ledu a ohně. My pro vás tuto publikaci pochopitelně zařadili i do našeho trůnního SHOPu.

Diskuze /1

Fakes

Nenápadný Copyright :)

27.11.2013 | 20:17:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás