Game of Thrones (Hra o trůny) Razdal mo Eraz

Razdal mo Eraz

Razdal mo Eraz

Bohatý otrokář z města Yunkai.

Sezóny 2
2013 - 2016


Razdal mo Eraz je bohatý otrokář a obchodník ze Zálivu otrokářů a představitel města Yunkai. Je důmyslný a politicky smýšlející. Například na rozdíl od Kraznyse mo Nakloze z Astaporu není tak nezdvořilý a brutální. Aktuálně je představitelem Moudrých pánů z Yunkaie.

Razdal mluví společným jazykem známým ze Západozemí, proto s ním cizinci mohou v klidu jednat. Je pyšný na minulost svých předků a vůbec je pyšný na to, co otrokáři dokázali v Zálivu otroků. Svůj život si bez otrokářství nedokáže představit. Vždy na sobě nosí nádhernou barevnou róbu.


první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Daenerys Targaryen se nachází před branami města Yunkai, proto s ní Moudří páni začnou vyjednávat. Pošlou Razdala jako svého mluvčího do jejího tábora u města, kde se společně začnou bavit o kapitulaci města.

Razdal pochopitelně nepřijímá Danyiny podmínky kapitulace a snaží se ji zastrašit. To se mu však nepovede, Dany ho zastraší svými draky a následně ho posílá pryč ze svého tábora. Všichni jsou však překvapeni, že ho posílá pryč živého. Razdal je jejím chováním pobouřen a slibuje jí, že se o ni brzo někdo postará. Yunkai je pak později dobyt, přičemž Razdal útok na město přežije.

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tyrion Lannister sjedná v Meereenu schůzi s předními představiteli Zálivu otrokářů. Schůze se zúčastní i Razdal, který do Meereenu přijel jako představitel Moudrých pánů z Yunkaie. Všichni se baví ohledně zrušení otroctví. Otrokáři Tyrionův návrh odmítají, ale následně jim Tyrion nabídne velmi dobrý kompromis.

I přesto se však otrokáři nerozhodnou přijmout Tyrionův návrh a pár dní po schůzi napadnou město Meereen. Vše však zachrání Daenerys, která se po dlouhé době vrátí do města. Začne vyjednávat s otrokáři, kteří jí oznamují, že proti nim nemá šanci. Nakonec se však ukáže, že právě otrokáři tuto bitvu prohráli, proto Dany nařídí Šedému červovi, aby zabil dva ze tří otrokářů. Když jde Šedý červ vykonat její rozkaz, tak zabije jak Razdala, tak i Belicha Paenymiona. Nechá naživu jen Yezzana zo Qaggaza.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Alethea

Už od pohledu to je neřád. Ale tak nějak sympatickej :D

9.7.2016 | 20:08:03
komcus

Your reign is over. Tak naivní. :D

webmaster
9.7.2016 | 12:31:21
Germaister

Z tech tří otrokářů 2 nejlepší :( Trochu svinák :(

4.7.2016 | 19:25:31

Stav překladu

Epizoda S07E06: Death Is the Enemy

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás