Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Matt Czuchry: Konec nových epizod vyvolá spoustu vášnivých diskuzí

Matt Czuchry: Konec nových epizod vyvolá spoustu vášnivých diskuzí

Matt Czuchry: Konec nových epizod vyvolá spoustu vášnivých diskuzí

Seriálový Logan Huntzberger je jeden ze tří důležitých mužů, kteří vstoupili do Roryina milostného života. Tato postava odstartovala kariéru herce Matta Czuchryho, který v nedávném rozhovoru naznačil, jak oddaný je Gilmorovým děvčatům a všem, kteří se na jejich vzniku podílí.


9 0
17.11.2016

Matt Czuchry poskytl rozhovor webu Haute Living, kde si ho také můžete přečíst v jeho plném znění.

Haute Living: Jaké bylo znovu natáčet Gilmorova děvčata?
Matt Czuchry: Energii obklopující tento projekt byla neuvěřitelně silná, jedinečná a ryzí. Říkám ryzí, protože od konce natáčení v roce 2007 si fanoušci strašně moc přáli pokračování. A i když se projevovali velice zaníceně, zdálo se, že nových příběhů se nedočkají. A pak to přišlo. Něco, co dřív vypadalo nemožně, se stalo možným. Kolikrát v životě tohle můžete říct? A navíc vše znovu ožilo dokonale a velice ojediněle. Původní tvůrci se vrátili se čtyřmi vlastními scénáři a natočili čtyři nové epizody. Vrátili se všichni starší herci. Pracovalo na tom i spousta lidí z původního štábu. Jsou to nové příběhy, které se zrodily z ryzí lásky fanoušků a na oplátku všechny, kteří na nich pracovali, poháněla jedinečná energie při vzniku čehosi nemyslitelného.


Haute Living: Seriál má skalní fanoušky, skoro jako nějaký kult. Jak na pokračování fanoušci zatím reagují?
Matt Czuchry: V červnu 2015 jsem se zúčastnil velkého setkání na televizním festivalu v Austinu. Tehdy se ještě nepracoval na žádném možném projektu. Na té akci mě překvapilo, kolik nových fanoušků sedělo v publiku. Velká většina fanoušků viděla Gilmorky poprvé někdy v říjnu 2014, kdy Netflix zveřejnil všech sedm původních sérií. Naprosto mě to ohromilo, jak silné pouto si tento seriál vybudoval k několika generacím. Taková fanouškovská základna je velice výjimečná a dokazuje, že tento seriál měl vliv na nespočet fanoušků různého věku. No a teď si představte, že takovým lidem řeknete, že brzy uvidí pokračování toho seriálu. To vzrušení, které oznámení o nových dílech vyvolalo, bylo ohromné. A nadšení exponenciálně narůstalo, čím víc se premiéra blížila.

Haute Living: Jste se zakončením spokojený?
Matt Czuchry: Nepovím o zakončení nic podrobného. O tom by měli mluvit Amy a Dan [tvůrci seriálu], protože je to jejich zakončení, ne moje. Nedám na ně dopustit, obzvlášť když mi věřili a prozradili mi, jak bude vypadat poslední scéna jakou budou ona poslední čtyři slova. Chápu, že fanoušci jsou na konec natěšení. A taky by měli být natěšení, protože určitě vyvolá spoustu vášnivých diskuzí, to garantuji. Tenhle jedinečný seriál je nicméně o všech čtyřech nových epizodách. O putování. O všech příbězích a o všech postavách. Každá postava, a že jich tam je hodně, má v nových dílech alespoň jednu skvělou scénu, ne-li ještě skvělejší. Když se nad tím zamyslíte, je to vážně pozoruhodné. Čtyři nové díly krásně zachycují, z čeho postavy vzešly, kde jsou teď a kam se posunou. To, co Amy a Dan dokázali po tak dlouhé době a pod takovým tlakem je pro mě inspirující. A jejich čtyři scénáře inspirovaly všechny herce. Mysleli jsme si něco takového: „Dobře, Amy a Dan stvořili něco výjimečného. Teď se musíme snažit, abychom to ještě vylepšili. Musíme napnout všechny síly a udělat to dobře. Kvůli Amy a Danovi, kvůli studiu Warner Brothers, kvůli Netflixu a kvůli fanouškům.“

Haute Living: Lauren Graham a Kelly Bishop mají pocit, jakoby Edward Herrmann byl stále na natáčení. Měl jste taky takový pocit?
Matt Czuchry: Pracoval jsem s Edem na Gilmorových děvčatech i na The Good Wife. Jeho ztráta mě zasáhla o to víc, že jsme společně pracovali během let na různých projektech. Na setkání v roce 2015 jsme na pódiu nechali jedno volné křeslo pro Eda. A v nových dílech je smrt Richarda Gilmora jakýsi hnací motor. Loňské setkání ho mělo uctít a nové díly ho mají uctít také. Vypovídá to také o tom, jak rychle se může život v krátké chvilce změnit. Natočili jsme novou řadu Gilmorových děvčat a důležitý člen naší rodiny u toho s námi nebyl, aby epizody ještě víc vyšperkoval. Jeho absence je nicméně skutečně hlubokomyslná – Edova smrt neovlivnila jen natáčení, ale věřím, že si poté fanoušci i uvědomí, jak je život cenný. A tím Ed k nové řadě přispěl, to nám zanechal, že si musíme užívat každý okamžik života, protože máme právě jen ten okamžik. A tahle linie, která se epizodami táhne, má podle mě největší šanci v dalších letech skutečně chytnout fanoušky za srdce.

FOTO: The WB/CW/Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

  • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

  • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
  • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
  • Luke má v bistru nové menu.
  • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny