Gotham Arkhamský kanibal, Tigress a její bratr míří do Gothamu

Arkhamský kanibal, Tigress a její bratr míří do Gothamu

Arkhamský kanibal, Tigress a její bratr míří do Gothamu

Do druhé řady Gothamu míří nové postavy. Kromě kanibala řádícího v Arkhamském blázinci, se nám představí i nové záporácké duo skládající se z Tigress a jejího bratra.


17 0
28.6.2015

Hannibala vystřídá kanibal

Zatímco s Hannibalem se vidíme toto léto naposledy, s kanibalem se budeme od letošního září setkávat pravidelně. Psychicky nepříčetný pojídač lidí bude od 22. září pobíhat chodbami Arkhamského ústavu pro duševně choré za zavraždění a následné požití více než desítky obyvatel Gothamu. Postavu kanibala, Roberta Greenwoooda, jehož chuť pro vraždění bude omezena jen jeho chutí, si zahraje Dustin Ybarra, kterého můžete znát ze seriálů Californication či Battle Creek.


Do Gothamu dorazí i Tigress se svým bratrem

Tabitha Galavan také známá jako Tigress je další postavou, která se objeví v druhé řadě seriálu Gotham, a to společně se s svým bratrem milionářem, jenž se bude snažit o získání Gothamu pod svou nadvládu. Zatímco on bude chladný a vypočítavý, jeho sestra by měla být přesným opakem a také stejně nebezpečná jako sexy.

Jako Tigress se v druhé řadě seriálu Gotham objeví Jessica Lucas, která hraje na stanici FOX již v seriálu Gracepoint a mimo jiné se objevila i v teen seriálu stanice CW (která v současné době vévodí komiksovým seriálům, co se počtu týče) Cult. V roli jejího bratra se poté představí James Frain známý například z historického The Tudors či minulý rok ukončeného True Blood.

Diskuze /4

Blackhand47XD

Do seriálu by se hodila postava Pyga, v Arkham Knight to byl slušný psychopat a jako detektivní případ by to mohlo být dokonalé. :D

#2 PecaCZE
webmaster
28.6.2015 | 20:55:39
PecaCZE

#1 Blackhand47XD: Já si tu hru koupím minimálně až to opravěj :D

#3 Blackhand47XD
28.6.2015 | 23:11:12
Blackhand47XD

#2 PecaCZE: Já měl naštěstí problém jen s tím FPS lockem, takže jsem ho odstranil a vše šlape jak má. :D

#4 Aprok
webmaster
29.6.2015 | 7:39:36
Aprok

#3 Blackhand47XD: Já furt uvažuji také ale nevím po Unity vím že by mi to taky krachlo :( ale chci tu hru taky :D :D

29.6.2015 | 20:35:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás