Gotham Gotham na Blu-ray přináší nové záběry a vyšší kvalitu obrazu

Gotham na Blu-ray přináší nové záběry a vyšší kvalitu obrazu

Gotham na Blu-ray přináší nové záběry a vyšší kvalitu obrazu

Není tomu dlouho, co vyšla v Americe první řada Gothamu na Blu-ray. Ta s sebou přinesla pár nezveřejněných záběrů, nový trailer i kvalitnější verze všech epizod. Nyní si můžete vše vychutnat i s českými titulky.


16 0
12.9.2015

Před nedávnem se na pultech amerických obchodů ocitla první řada seriálu Gotham vydaná jak v DVD, tak v Blu-ray provedení. Vydání všech dvaadvaceti epizod dovolilo tvůrcům do prvního dílu doplnit několik záběrů, které museli kvůli časovému omezení vysílání v televizi, vystřihnout. Ostatní díly sice již žádné nové záběry nepřinesly, zato ale divákovi dovolují užít si vše v nejvyšší obrazové kvalitě.

Nyní si můžete všechny epizody z Blu-ray užít i s českými titulky, které pro vás na tuto verzi upravila @KevSpa. Jako obvykle můžete titulky stahovat v profilech epizod, kde je, pokud jste tak již neučinili, samozřejmě nezapomeňte posléze ohodnotit. A případně se v diskuzi podělit o dojmy z přidaných záběrů.

Trailer k vydání Blu-ray

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás