Gotham Ivana Milicevic si zahraje matku Seliny Kyle

Ivana Milicevic si zahraje matku Seliny Kyle

Ivana Milicevic si zahraje matku Seliny Kyle

Hvězda nedávno ukončeného seriálu Banshee se objeví ve třetí řadě Gothamu. Obsazena byla do role matky Seliny Kyle, budoucí Catwoman. Těšit se na ni můžeme v několika epizodách.


21 0
31.10.2016

Selina Kyle je jednou z hlavních postav Gothamu už od samotného začátku. Coby dítě ulice si s sebou stále nosí trauma z toho, že ji její matka opustila. Ale ve třetí sérii se její matka Maria Kyle objeví na scéně. Maria je zločinec každým coulem a je ochotna udělat takřka cokoli, aby dosáhla svých cílů. Jde o silnou ženu mnoha tváří, která si na ulici umí poradit. Její jedinou slabinou je právě její dcera, již kdysi opustila, ale nikdy ji nepřestala milovat.

Rozpálí to Ivana Milicevic v Gothamu tak jako v Banshee? Foto: Cinemax


Mariu Kyle ztvární Ivana Milicevic, která se proslavila především v seriálu Banshee, kde hrála Carrie Hopewell, starostlivou matku dvou dětí pronásledovanou těžkou minulostí. Když se její život začal s příchodem její osudové lásky rozpadat, ukázala svou pravou drsnou tvář. Zdá se, že role další drsňačky je jí šitá přímo na míru. Zatím nevíme, v jaké epizodě ji poprvé uvidíme, jisté však je, že si zahraje ve více dílech.

Diskuze /4

Kamylko

Super sprava :)

1.11.2016 | 0:37:11
Spiker

tak to je pecka!

1.11.2016 | 1:07:13
RadiKolacek

Kdyby radši přeobsadili Catwoman.

1.11.2016 | 13:51:09
Ratemus

snad nebude tak plochá a nudná jako v Banshee…viděl jsem teda jen první serii jenom, ta mi bohatě stačila

4.11.2016 | 19:24:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás