Gotham Otcové Scarecrowa a Robina na place

Otcové Scarecrowa a Robina na place

Otcové Scarecrowa a Robina na place

Druhého února se nám v epizodě The Fearsome Dr. Crane představí doktor Crane, muž který bude otcem svého syna, jenž se stane Scarecrowem. Nedlouho na to se objeví i otec Robina.


8 0
23.1.2015

Jaký otec, takový syn

Před nedávnem bylo oznámeno, že se v seriálu Gotham v epizodě The Fearsome Dr. Crane dočkáme Scarecrowa. Ovšem ne toho obecně známého, kterého jsme mohli vidět například v Nolanově trilogii. V epizodě vysílané 2. února tvůrci představí otce Jonathana Cranea, jenž je, stejně jako jeho syn, označován jménem Scarecrow („strašák“).

Dr. Crane zavíral v komiksech svého syna, Jonathana, do prázdné místnosti a prováděl na něm pokusy. To mělo za následek Jonahův pozdější špatný psychický stav, jenž jej přetvořil ve skutečného strašáka.


Dr. Crane se doposud neobjevil v žádném filmu či seriálu, půjde tak o jeho zcela první výskyt. Je tak na co se těšit. Nejen na příběh Dr. Cranea, nýbrž na příběh Jonathana Cranea.

(Scarecrow, zdroj: dccomics.com)

Zrození sidekicka

V první řadě se dočkáme ještě jednoho otce známé komiksové postavy – Robina, nejbližšího pomocníka Batmana/Bruce Waynea. Jelikož měl Batman za ta léta mnoho Robinů, je třeba upřesnit, že se v tomto případě bude jednat o Dicka Graysona. V této epizodě se tedy objeví jeho otec, John Grayson, kterého si zahraje Rob Gorrie.

Jak komiksoví fanoušci jistě ví, John Grayson jezdí s cirkusem po všech koutech světa jako akrobat. A tak se tuto sezónu můžeme těšit na kočovný cirkus, ze kterého v blízké době vzejde ohebný akrobat hájící zákon.

Just wrapped! What an experience… Thank you #Gotham. Can't wait for everyone to see this episode!

Fotka zveřejněná uživatelem Rob Gorrie (@robgorrie), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–01–08T03:39:22+0­0:00“>Led 7, 2015 at 7:39 PST</time>

Diskuze /2

Denko069

„Muž, který bude otcem svého syna, jenž…“ :D :D :D :D Tyvoe :D

#2 Renazzo
23.1.2015 | 12:02:04
Renazzo

#1 Denko069: Taky mě to dostalo :)

23.1.2015 | 13:52:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás