Gotham Titulky k epizodě Look Into My Eyes

Titulky k epizodě Look Into My Eyes

Titulky k epizodě Look Into My Eyes

České titulky ke třetímu dílu třetí série jsou hotové. Přeložili je pro vás @Maty9, @gongis a @LuAn. O korekce se postaraly @Lucifrid a @KevSpa. Užijte si epizodu, ve které se nám představí hned několik nových postav v čele s Kloboučníkem, a po zhlédnutí ji nezapomeňte ohodnotit.

21 0
4.10.2016

Diskuze /1

fejla

Výborné tato postava Kloboučníka.Jsem rád jak se režie trefuje do(myslím že to tak je..??) představ diváků jak jednotlivý „záporáci“ vystupují,vypadají a celkově se chovají,tak jako v opravdovém komiksu (s malou nadsázkou, myslím že to tak opravdu je),.....

13.10.2016 | 19:35:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás