Gotham Vstane Jerome z mrtvých?

Vstane Jerome z mrtvých?

Vstane Jerome z mrtvých?

Během sledování druhé série už jsme si zvykli, že díky Hugo Strangeovi se mrtví do Gothamu mohou kdykoli vrátit. Bylo tedy jen otázkou času, kdy tvůrci začnou uvažovat o zmrtvýchvstání jokerovského Jeroma. Dočkáme se ve třetí řadě jeho návratu?


25 0
15.8.2016

Výkonný producent seriálu John Stephens se pro Zap2it rozpovídal o záměru vzkřísit z mrtvých Jeroma Valesku, kterého ztvárňuje Cameron Monaghan. Jerome, jakýsi předobraz Jokera, zemřel rukou Thea Galavana už ve třetí epizodě druhé série.

„Máme na sto procent v plánu přivést Jeroma zpět. Tento rok chceme rozšířit celou tu myšlenku kolem kultu Jeroma. Připravujeme půdu pro jeho návrat.“ Jerome ale nebude stejný šílenec jako dřív. K tomu Stephnes říká: „Vše je u něj o přeměně. Když se vrátí, budete chtít vidět jeho novou verzi. Jeho další krok kupředu.“


Foto: FOX

Jisté tedy je, že se Jerome vrátí, ale zatím nevíme kdy. Začátek třetí série se bude věnovat monstrům, která utekla z Indian Hill. Mýtus kolem Jokera ale tvůrci rozhodně plánují ve větší míře prozkoumat. To už je ale spíše záležitost případné čtvrté série, pokud se jí Gotham dočká.

Takhle Jerome v epizodě The Last Laugh zemřel. 

Thumbnail Play icon

Diskuze /12

Romix01

Jen ať se vrátí.. tady na rozdíl od Fish budu rád :)

15.8.2016 | 19:22:08
mr křeček

Oblíbená postava

15.8.2016 | 19:30:56
nerrti

To, že se vrátí bylo jasné v momentu, kdy nastavili pravidla oživování. A jsem rád, protože Cameron je skvělý herec a jako představitel jokera je geniální.

15.8.2016 | 19:39:12
TakaNS

jo dr. Strange ho mel v te nadobe jak Fish

15.8.2016 | 20:12:41
Blom

Hele já nevim..od tý doby, co se tam nějak všichni vrací a oživujou, tak mě to přestalo bavit, uplně to ubralo na smyslu a na spádu…jako i na třetí sérii určitě koukat budu, ale už mě to tak nějak nebere. Za prvý až někdo umře, tak mi to bude tak nějak fuk (viz Azrael, mimo jin jedna z mých oblíbených postav v komiksech) a za druhý až se budou objevovat nový postavy, tak prostě každe jbude vědět, že jsou od Strange a to dost ubírá na tajemnosti původů každýho jedince. Samozžejmě vim, že to umírání/znovu­oživování tak nějak ke komiksovým příběhům patří, ale přijde mi, že si tímhle tvůrci udělali takovou obyčejnou výmluvu na všechno a tím pádem se z toho tak nějak stává trošku větší nuda, než tomu bylo dřív. Viz joker – byl moc fajn, ale osobně bych si ho představoval v roli někoho jinýho, kdo se nechal inspirovat tímhle „prvotním“ jokerem. :)

15.8.2016 | 20:23:28
Bane

U této postavy jsem za „zmrtvýchvstání“ jedině rád. Dokonce by mi ani nevadilo, kdy on byl Jokerem i v budoucnu. Ovšem u ostatních postav už mě to křísení opravdu štve. A ten věk Batmanových budoucích nepřátel je opravdu zajímavý. To jako všichni budou starší než Bruce Wayne? :D

15.8.2016 | 22:49:53
Ratemus

jenom to ne, ze začátku byl dobrej ale pak přehrával a byl spíše otravnej, smál se každé pičovině dělal pořád ty ksichty, takovej by Joker být neměl…ale určitě se vrátí, jak to začali oživovat, přestal jsem se bát o postavy protože se vždy vrátili.....takže bych se ani nedivil kdyby se vrátil Maroni

#8 Aprok
16.8.2016 | 15:26:15
Aprok

#7 Ratemus: Přesně! mě se to taky nelíbilo jak to přehrával až moc

16.8.2016 | 18:57:32
league

Tohle jsem předpokládal už ve druhé řadě že se to stane. Protože je to Joker.

#12 SteveBlackCZ
21.8.2016 | 14:39:19
SirTheDrovic

Před nedávnem jsem si díval na dvacátou episodu druhé série a napadla mě, když Hugo Stange měl u sebe knížku Alenky v říši divů. Četl pasáž, kterou přednáší Šklíbo (hodně usměvavá kočka). Jestli zrovna nešel oživit Jeroma, nebo mu dát jeho novou osobnost.

#11 MikeWazowski
28.8.2016 | 22:18:12
MikeWazowski

#10 SirTheDrovic: Ne, Mad hatter…

7.9.2016 | 17:16:23
SteveBlackCZ

#9 league: To není Joker.

8.9.2016 | 16:44:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás