Gotham Zloduši se stanou monstry: herci a Bruno Heller o osudech postav

Zloduši se stanou monstry: herci a Bruno Heller o osudech postav

Zloduši se stanou monstry: herci a Bruno Heller o osudech postav

Druhá řada Gothamu se neúprosně blíží, a tak přibývá i novinek a informací. Před nedávnou dobou byl zveřejněn rozhovor s herci a showrunnerem seriálu. Každý zúčastněný prozradil něco více o budoucím vývoji své postavy, Bruno Heller poté přiblížil, na co se bude druhá řada zaměřovat.


14 0
10.9.2015

Tučňák

Podle Bena McKenzieho, představitele Jamese Gordona, se na začátku druhé série vyplní Gordonovy nejtemnější sny a Tučňák ovládne Gotham City, stane se jeho králem. O své místo na výsluní však bude muset prý ustavičně bojovat.

Selina Kyle

Jednou z hlavních postav seriálu je také budoucí Catwoman, Selina Kyle, již hraje Camren Bicondova. Herečka prozradila, že se její postava bude v druhé řadě snažit přijít na to, kam patří, a jaká skutečně je. Divák bude mít prý také možnost vidět část jejího životního příběhu.


Wayneova Batcave

Po Tučňákovi se svedla řeč na velké téma konce první řady a upoutávek na tu druhou, tedy na samotnou jeskyni, již měl Thomas Wayne pod svou pracovnou. Podle Davida Mazouze, seriálového Bruce Waynea, zavede jeskyně Bruce k odhalení toho, jaký jeho otec skutečně byl, a co je doopravdy Wayne Enterprises. Toto odhalení by také mělo být zlomovým bodem začátku přeměny Bruce Waynea v bdělého strážce známého jako Batman.

K tématu jeskyně promluvil i Sean Pertwee, který prozradil, že o ní nevěděl ani samotný Alfred. Slova obou herců následně doplnil Bruno Heller a uvedl, že by se mělo jednat o tajnou pracovnu, hned na to ale všechny znejistil dalšími návrhy. Skutečná podstata jeskyně tak zůstává zatím stále skryta.

Hádankář

Mnohem více prostoru v druhé řadě oproti té první by mělo být věnováno budoucímu Hádankáři, který je zatím znám pod jménem Edward Nygma. Jeho představitel Cory Michael Smith prozradil, společně s Bruno Hellerem, že více než na jeho vizuální podobu (tedy především kostým), se bude seriál soustředit na samotnou psychiku, mentální rozvoj a přeměnu relativně kladné postavy v záporáka a později i stvůru.

O druhé řadě

Podle showrunnera seriálu, Bruno Hellera, by se měl ve druhé řadě objevit také Azrael, který by se dal krátce charakterizovat jako novodobý bdělý strážce na křížové výpravě. V následující sérii by se měl prý též začít přeměňovat oldschoolový mafiánský Gotham v město, které znají superhrdinští nadšenci z komiksů. Zloduši se stanou monstry," říká Bruno Heller na závěr.

Celý video rozhovor s herci a Bruno Hellerem:

Thumbnail Play icon

Druhá řada seriálu Gotham má premiéru 21. září, v ČR tedy 22.

Foto: FOX

Diskuze /7

Hurley

Viděl bych to tak, že v průběhu čtvrtý pátý řady už bude po Gothamu pobíhat Nightwing, Red Hood aji Batgirl, zatímco Bruce bude furt v pubertě. Protože proč ne…

#3 deadpool #4 Smallville
webmaster
10.9.2015 | 9:00:30
PecaCZE

Nejde mi video, za chvíli mi to napsalo ať si to pustím v Chrome ten samozřejmě používám.

#6 TheDarkKnight
10.9.2015 | 21:12:39
deadpool

#1 Hurley: nemyslim ze by ten seros vydrzel tak dlouho krome toho fox umi ruinovat komiksovky :D videl bych to tak na 3 sezony max . Stejne se na to lidi koukaji z 40% kvuli tucnakovi , 40% nygmovi , 20% jerome (joker – nema mit zadny pribeh o svem mladi ci co sem slysel ale neni to poprve co mu ho nekdo dal tak to mozna dopadne dobre )

#7 Lucifrid
10.9.2015 | 21:24:29
Smallville

#1 Hurley: Nightwing, Red Hood a Batgirl? jako vážně? Nightwing je první parták batmana tedy byl robinem a pak se stal tudíž známý Nightwing

#5 Zouby52
10.9.2015 | 23:18:34
Zouby52

#4 Smallville: neříkej. To byla právě na to narážka

11.9.2015 | 0:20:38
TheDarkKnight

#2 PecaCZE: Už by to snad mělo jít, případně si to můžeš pustit přímo na youtube.

11.9.2015 | 8:31:52
Lucifrid

#3 deadpool: S Tučňákem a Nygmou souhlas, jsou skvělí, ale já mam teda nejradši Harveyho a skvělý je i Alfred. Ale jsou tam i další zajímavé postavy. On se ten seriál po pár úvodních epizodách neskutečně zvedl a opravdu je na co se koukat.

webmaster
11.9.2015 | 11:30:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás