Gotham V Gothamu zavládne naprostý chaos

V Gothamu zavládne naprostý chaos

V Gothamu zavládne naprostý chaos

V lednu sice budou odvysílány jen tři epizody před další velkou pauzou, ale podle Davida Mazouze a ostatních herců se máme rozhodně na co těšit. Podívejte se na speciální upoutávku ke třem dílům, které nás čekají před přestávkou, jež potrvá až do konce dubna.

15 0
17.1.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

monikash

Ten „Mentalista“ už mě začíná štvát. K dospělému „Netopejrovi“ jsme se neposunuli ani o píď, a on si vymyslí dlouhou přestávku.

17.1.2017 | 14:39:13
Lex Luthor

Zas byl v tomhle díle skvělej, v seriálu ani netopýr být nemá, je to spíše o temném městě a jeho šílených obyvatelích a to tam zvládají dobře.

17.1.2017 | 20:12:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás