Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba k epizodě I Choose You

Hudba k epizodě I Choose You

Hudba k epizodě I Choose You

Ve třetí epizodě jsme se dočkali dramat hlavně kolem dětí a opět několika humorných situací. V dalších epizodách tomu nebude jinak. Přejeme příjemný poslech!


5 0
15.10.2015

Yukon Blonde – „Confused“

Alex vstáva z postele a líbá Jo. Jackson říká April, aby si našla svoje bydlení. Mer, Maggie a Amelia jedou do práce. Sadie přesvědčuje Alexe, aby ji propustil domů.

Thumbnail Play icon

Mr. Little Jeans – „Single Ladies (Put A Ring On It)“ 

Mer, Callie, Amy a Maggie popíjejí víno a rozebírají pracovní smlouvu Meredith. Maggie všem vypráví o své existenciální krizi.

Sasha Spielberg & Robert Francis – „No Scrubs“

Jackson se dohaduje s April. Baileyová vysvětluje Benovi, jak bude Alex postupovat v případu dvou umírajících miminek. Alex a Arizona pracují na případu. Andrew volá na UNOS. Ben se vrací do práce.
Thumbnail Play icon

Sleeping at Last – „Already Gone“

Laurie s Masonem pojmenovávají své děti, které jsou posléze vezeny na operaci. Andrew vysvětluje Alexovi podstatu jeho problému s dětmi, potažmo jejich rodiči.


Thumbnail Play icon

Beck – „Waking Light“

Lékaři sedící na galerii komentují Alexovo rozhodnutí. Alex zjišťuje, že pro miminko už nemůže udělat více, sundává si plášť a chová jej až do konce.

Thumbnail Play icon

Alexi von Guggenberg – „Are You Happy Now?“

Maggie líbá Andrewa. Alex se omlouvá Jo, navrhuje, aby si „udělali dítě“ hned teď. April vchází do bytu, Jackson nikde, poté jde do ložnice a sleduje za okny déšť.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás