Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba k páté a šesté epizodě

Hudba k páté a šesté epizodě

Hudba k páté a šesté epizodě

V epizodě, která se točila kolem večeře a následující, v níž jsme viděli následky, se moc písní neobjevilo, jen tři. Zato ale opravdu hodně povedené předělávky devadesátkových hi­tů.


5 0
10.11.2015

Jenny O – “Waterfalls”

Owen se pokouší uklidnit Amelii. April se snaží svým proslovem vcítit do Penny. Jackson, April, Steph a Jo uklízejí kuchyň po večeři. Jackson chválí April za to, jak dobře uvařila. Mer s Alexem pijí tequilu.

Thumbnail Play icon

Aaron Espe – “Gone”

Meredith sedí v kapli a přemýšlí, jak by se Derek postavil k celé situaci s Penny. Po chvíli ji nachází Alex, přisedne si a obejme ji.


Thumbnail Play icon

Freedom Fry – “Oops I Did It Again”

Richard vysvětluje Meredith, proč ji najal a proč najal i Penny. Meredith bere Robertovu přítelkyni za ním. Callie se omlouvá Penny, že se za ni nepostavila. Meredith vyučuje svoji třídu, přičemž její pohled ustane na Penny.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás