Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba k sedmé a osmé epizodě

Hudba k sedmé a osmé epizodě

Hudba k sedmé a osmé epizodě

V těchto dvou epizodách se řešila dramata s Owenem a Riggsem a Meredith bojovala na třech frontách – s Callie, Amelií a Penny. V hudebním podkresu jsme se dočkali nového singlu Janet Jackson, předělávky od Pharrella a dalších zajímavých písní.


6 0
21.2.2016

The Family Crest – „Happy“

April říká Isaacovi, aby se postaral o pana Jaffeeho. Alex se mazlí s Jo, ta si ale neustále stěžuje na Steph. Meredith je probuzena telefonem. Penny usíná s Callie, načež jí volá Meredith.

píseň není na internetu k dispozici


Jess Delgado – „Smooth“

Ben se v posteli přiznává Mirandě, že ještě nepožádal Jacksona, aby od nich odešel. Jackson s April zjišťují, že si během večeře ani pořádně nepromluvili, April pak volají z nemocnice. Isaac nachází Owena během „bdělého spaní“, jak vzpomíná na válečné časy.

Thumbnail Play icon

RHODES – „The Lakes“

Amelia se ptá Steph, zda se jí necítíla být diskriminována kvůli tomu, že jí nevěřila. Pan Jaffee je operován. Owen se vyptává Mitchella, jak je možné, že správně nezkontroloval Garyho.

Thumbnail Play icon

Janet Jackson – „Sholuda Known Better“

Steph zve Penny na drink. Richard nabízí Arizoně, že bude jejím dohazovačem. Mer vyjasňuje Riggsovi svoje přátelství s Owenem. Jackson s April zírají po milování do stropu, zdají se být šťastní jako dřív.

Thumbnail Play icon


Ezra Vine – „Celeste“

Meredith, Amelia a Alex debatují v autě o Owenově vztahu k Riggsovi a zcela ignorují Jo. Většina lékařů v nemocnici spekuluje o tom, proč Owen tak nesnáší Riggse.

Thumbnail Play icon

Sleeping at Last – „As Long as You Love Me“

Maggie připravuje Ruth na setkání s Caseym. Meredith se od Owenovy matky snaží zjistit, jak moc zlé to je mezi Owenem a Nathanem. Ruth sedí vedle Caseyho, který okamžik na to umírá. Miranda, Maggie a Andrew celé situaci smutně přihlížejí.

Thumbnail Play icon

Barcelona – „Love Story“

April vyzývá Jacksona, aby jí zkrátka řekl to, co jí chce říct. Maggie se přiznává Andrewovi, že k němu také něco cítí. Alex žádá Jo o ruku. Amy si sedá v baru u Joea, po chvíli přichází Nathan, Amy si objednává vodku s tonikem.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás