Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z 15. a 16. epizody

Hudba z 15. a 16. epizody

Hudba z 15. a 16. epizody

V patnácté epizodě zuřila v nemocnici válka, v té šestnácté jsme se podívali do Montany, kde Jackson a April zachraňovali nemocnou dívku a emoce létaly na všechny strany.


4 0
21.3.2017

Serena Ryder – Got Your Number

April se vyhýbá Jacksonovi a Catherine se probouzí bez Richarda. Ten se probouzí v nemocnici. Owen se také probouzí do osamělého dne a Amelia spí na Meredithině gauči.

Thumbnail Play icon

Kaleo – Way Down We Go

Amelia a Owen se umývají, Owen se snaží Amelii poslat pryč, říká jí, že se jedná o ztracený případ. Ta mu ovšem odpovídá, že o ztracený případ nejde. Nakonec jde na sál s ním.


Thumbnail Play icon

Sampha – (No One Knows Me) Like The Piano

Ben se snaží zachránit pacienta, který kolabuje, zatímco se ostatní umývají. Richard nechává při operaci převzít Bena vedení. Catherine se ptá, proč tam vůbec jsou. Ptají se Bena, jestli vše zvládá a ten říká, že ano.

Thumbnail Play icon

John Legend – I Know Better

Arizona a Eliza se společně probouzí na gauči. Začnou se líbat, přičemž do místnosti vstoupí nečekaně Richard a vyruší je. V ten moment rychle odchází. Maggie a Amelia odcházejí z nemocnice a vidí Owena. Richard se chystá na příslužebně ke spánku. Najednou do místnosti vstupuje Catherine. Richard jí říká, že se nikdy nechtěl stavět mezi ni a Jacksona. Ulehá do postele a Catherine mu přeje dobrou noc a odchází.

Thumbnail Play icon


Mary J. Blige – Doubt

April a Jackson se připravují na operaci. Jackson provádí první řez. Operaci zdárně dokončí a vrací se zpátky do hotelu. Políbí se a Jackson zatáhne April k sobě do pokoje.

Thumbnail Play icon

Jill Scott – You Don't Know

Jackson a April vystupují z letadla a vítá je Catherine společně s malou Harriet. Jackson své matce za všechno děkuje. Nastupují do auta a odjíždějí.

Thumbnail Play icon

Která píseň se vám nejvíc zaryla pod kůži?

Diskuze /1

Lucifrid

Šestnáctka měla krásnou podkresovou hudbu, to bylo moc fajn. Ale oba dva songy jsou super, neskutečně tam sedly (kdy některé ke GA ne, že :D). U patnáctky je nej John Legend, kterého nevyhledávám, ale to jeho poslední album, ze kterého je i tenhle song, jsem slyšela loni fakt mockrát.

webmaster
21.3.2017 | 20:15:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás