Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z 19. a 20. epizody

Hudba z 19. a 20. epizody

Hudba z 19. a 20. epizody

Devatenáctá a dvacátá epizoda přinesly opět hudební nálož emocí. Přidali jste se k našim hrdinkám a vytancovali svá trápení, nebo se zachumlali do deky a poddali se teskným tónům pomalých písní?


8 0
27.4.2017

The Wind and the Wave – Intro to Lost

Maggie pokládá kytky na hrob své matky, Meredith s Amelií ji pozorují. Amelia se ptá, proč chtěla být Diane pohřbena zrovna tady. Maggie je nachystána k odchodu a říká, že je připravena se vrátit do práce.

Thumbnail Play icon

St. Paul & The Broken Bones – Flow With It

Stephanie se ptá Dr. DeLucy, jestli chce provést rektální vyšetření Dr. Crosse. Oba říkají, že ne. Meredith, Jackson a Owen se baví o tom, že se Maggie vrací do práce. Meredith říká, že to Maggie zvládne.


Thumbnail Play icon

Sabina Ddumba – Effortless

Arizona a Maggie začínají operovat. Arizona se ještě jednou ptá Maggie, jestli je schopná operovat. April oznamuje Isaacovi, že má divertikulitidu a ten je naštvaný, že to není nic horšího. Arizona říká Maggie, že je na řadě, ta přistupuje ke stolu a jako mávnutím kouzelného proutku nádor odstraní.

Thumbnail Play icon

Aston Merrygold – Trudy

Meredith říká Amelii a Maggie, že všechno musí vytancovat. Owen mluví s Jenou a Leem. Stephanie se dívá na Isaaca, jak spí. Holky pokračují v tancování.

Thumbnail Play icon

Aron Wright – Rest in Peace

Maggie se dívá na fotky své maminky a je překvapená, že byla skákat s padákem. Jackson říká, že Diane přijela do Seattlu, protože věděla, že umírá a taky věděla, že se Jackson o Maggie postará. Diane ho požádala, ať schová fotky pro Maggie, dokud je nebude potřebovat.

Thumbnail Play icon


Chris Batson – I KNOW

Meredith jde v letadle na záchod. Nathan jde za ní v domnění, že chtěla, aby za ní přišel. Říká jí, že si musí promluvit a že si přeje, aby byli spolu. Meredith na to reaguje, že to nejde a říká, aby odešel, ale sama mu neuhne. Poté se začnou líbat.

Thumbnail Play icon

Rag'n'Bone Man – Grace

K letadlu přijíždí sanitka. Meredith spolu s ostatními pasažéry vystupuje z letadla. Letuška Candace děkuje Nathanovi za to, že jí dal do pořádku zápěstí. Ptá se ho, jestli ji nebude muset zkontrolovat. Nathan jí však říká, že to zvládne i její obvodní lékař.

Thumbnail Play icon

Pigeon John -That's What I Like

Ingrid poslouchá hudbu, zatímco se Nathan baví s Meredith. Nathan pak Ingrid vysvětluje, co se mezi ním a Mer stalo.

Thumbnail Play icon

Která píseň se vám nejvíce líbila?

Diskuze /2

zuzak07

Oblíbila jsem si Sabina Ddumba – Effortless a poslouchám to teď pořád dokola :-)

30.4.2017 | 15:19:21
martin1m2

V tej epizóde bolo toľko geniálnej hudby :) ♥ Zlatí chirurgovia :)

6.5.2017 | 18:57:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás