Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z 21. a 22. epizody

Hudba z 21. a 22. epizody

Hudba z 21. a 22. epizody

V těchto dvou epizodách jste si mohli užít samé letošní novinky od známých i méně známých interpretů, v čele s Mary J. Blige, která v dubnu vydala už své třinácté řadové album.


5 0
13.5.2017

Amber Mark – Can You Hear Me?

Meredith si před zrcadlem nacvičuje, co řekne Maggie a chystá se do práce. Alex jí říká, že to zní trochu nuceně a ať jí to prostě řekne.

Thumbnail Play icon

La'Porsha Renae – Already All Ready

Doktoři vytahují červy z Maryiina břicha. Najdou jednoho, který je obrovský a DeLuca ho měří. Při operaci se baví o vztahu Mary a Dennise. April si myslí, že by měl Dennis dát Mary ještě jednu šanci.


Thumbnail Play icon

WESLEE – Boy Like You

Veronica je převážena na operaci. Doktoři se umývají a připravují na operaci. Arizona provádí první řez, následně vytahuje plačící miminko. Poté, co jej očistí, ukazují jej mamince a tatínkovi.

Thumbnail Play icon

Khalid – Angels

Catherine a Richard se míjejí na chodbě bez jediného slůvka. Arizona zavírá Veroničin císařský řez. Veronica říká, že Jeremyho miluje a nikdy mu to neřekla, protože byli jen kamarádi. Říká Amelii, ať mu vyřídí, že se má pochlapit, když je teď otcem. Veronice zažíná být zima, požádá Amelii ať ji chytne za ruku a umírá.

Thumbnail Play icon

Jasmine Thompson – Old Friends

Alex bere miminko a podává jej Jeremymu. Arizona a Amelia se z chodby dívají, jak mu Alex sděluje, že Veronica umřela. Catherine přiznává Richardovi, že se zmýlila. Owen vidí Amelii plačící ve výtahu a obejme ji. Meredith se omlouvá Maggie za to, že jí ublížila a říká jí, že kvůli nějakému chlapovi přece nepřijde o svou sestru a přesvědčí ji, aby si s ní a s Amelií vyrazila ven.

Thumbnail Play icon


Ollie Gabriel – Running Man

Meredith odnáší ze svého pokoje Derekův obří nádor. Ptá se Amelie, zda jej nechce. Ta je ale společně s Magie velice zmatená z toho, že Meredith uklízí ve tři hodiny ráno.

Thumbnail Play icon

Mary J. Blige – U + Me (Love Lesson)

Arizona říká Elize, že na ni pořád myslí. Povídá jí, že už se nemůže dočkat jejích hanbatých plánů, ale že ještě jeden den čekání jim neuškodí. Meredith volá Nathanovi, že bude muset zrušit jejich schůzku.

Thumbnail Play icon

Madi Diaz – The One That You Want

Alex volá svému právníkovi, protože potřebuje někoho najít. Liamovi rodiče se modlí u postele svého syna. Arizona a Eliza mají sex. Amelia, Meredith, April a Maggie odchází z nemocnice a April se ptá, jestli si nezajdou na skleničku. Vidí spícího Coreyho, ten vstává a ptá se, jak je na tom Holly. Meredith mu říká, že je čas, aby ji opustil. Nathan se připojuje k Meredith a odcházejí z nemocnice společně.

Thumbnail Play icon

Která píseň se vám nejvíc líbila?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás