Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z deváté až jedenácté epizody

Hudba z deváté až jedenácté epizody

Hudba z deváté až jedenácté epizody

Minulé tři epizody nám přinesly jedno velké drama za druhým. Hudební složka tomu rozhodně odpovídala, některé z písní by se daly označit jako typické pro Chirurgy a scény krásně emotivně podbarvovaly.


7 0
4.3.2016

The Temptations – „My Girl“ (feat. James Pickens, Jr.) 

Richard odváží Meredith na kolečkovém křesle ven z nemocnice. Poté spolu vedou konverzaci ohledně odpuštění Mer Amelii.

Thumbnail Play icon

Aron Wright – „I Surrender“

Meredith se vrací do místnosti, kde byla napadena. Alex se doma stará o Mer, načež mu ona říká, aby šel za Jo. Alex odchází. Mer předčítá dětem. Meredith vyučuje svoji třídu.


Thumbnail Play icon

Sleeping at Last – „Daughter“

Amelia připomíná Owenovi, že tu byl určitě důvod, proč jeho sestra milovala Riggse a že by si Nathan zasloužil druhou šanci. Alex drží Mayu za ruku, zatímco je odvážena na sál. Jo sleduje, jak Alex znovu ujišťuje Mayu, že vše bude v pořádku.

Thumbnail Play icon

Jill Scott – „Run Run Run“

Richard zjišťuje, že Maggie je ta divoška, se kterou Andrew randí. Callie říká Penny, že jí chybí, poté se políbí. Meredithin terapeut je přesvědčen, že Mer už déle nepotřebuje být sama. Jo s Alexem se líbají.

Thumbnail Play icon

Sleeping at Last – „Atlas: Touch“

Spatřujeme rychlé záblesky týkající se Aprilina a Jacksonova vztahu. April podepisuje rozvodové papíry. Jackson zlehčuje Tatianiny obavy ze svatby. Arizona je překvapená, když se jí April svěří, že je těhotná.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás