Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody Be Still, My Soul

Hudba z epizody Be Still, My Soul

Hudba z epizody Be Still, My Soul

V osmnácté epizodě jsme se dočkali rovnou dvojnásobné porce Sleeping at Last a další sladkobolné hudby, která tento smutný díl doprovodila.


9 0
23.4.2017

Sleeping at Last – Heart

Maggie pozoruje Meredith a Jacksona, jak se baví o Diane. Diane se začíná probouzet, když jí Maggie sundává brýle. Následně jde Diane na CT. Nathan a Meredith se baví o jejím stavu.

Thumbnail Play icon

Aron Wright – God It's Late

Baileyová se baví s Diane o možných vedlejších účincích. Ta však chce klinický test absolvovat. Meredith říká Richardovi, že ji tato léčba zabije ještě rychleji, ale že Maggie si to tak přeje.


Thumbnail Play icon

MishCatt – Devil's Sugar

Diane vypráví ostatním o Maggiině dětství.

Thumbnail Play icon

Sleeping at Last – 10,000 Miles

Diane říká, že nechce umřít. Maggie nechce, aby to vzdala, ale Diane jí říká, aby se posadila, že si s ní chce promluvit. Maggie si na chodbě sedne ke zdi a pláče. Richard se jí ptá, jestli je v pořádku, ona mu odpovídá, že ne. Říká, že si přeje, aby tam s nimi by i její táta.

Thumbnail Play icon

Kyle Neal – Closer

Bill vystupuje z helikoptéry. Richard ho přivítá. Bere ho do pokoje za Diane, kde Maggie ještě neustále objímá svou maminku. Maggie tatínka obejme. Richard si jde sednout do galerie a dívá se na prázdný operační sál. Baileyová vchází dovnitř a sedá si vedle něj.

Thumbnail Play icon

Která píseň se vám nejvíce líbila?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Kam dál?

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Nejoblíbenější postavy

Plánovaný spin-off

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Chystá se spin-off z prostředí hasičů

Po již ukončeném Private Practice se Grey's Anatomy dočká dalšího spin-offu. Tentokrát ovšem nebudou v centru dění doktoři. Stanice ABC objednala seriál z prostředí hasičů. Vypadá to, že se chce Shonda Rhimes tak trochu svézt na úspěchu „chicagské“ série.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás