Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody Falling Slowly

Hudba z epizody Falling Slowly

Hudba z epizody Falling Slowly

Ve čtvrté epizodě Falling Slowly se nám do Chirurgů vrátili Sleeping at Last, už po šestadvacáté, věřili byste tomu? Premiéru si v seriálu odbyla Estelle s písničkou z loňské desky a Kaleo ze svého letošního debutu.


5 0
17.10.2016

Kaleo – Broken Bones

Alex pracuje brzy ráno na klinice, po chvíli přichází Mer, aby si s ním popovídala. Amelia rozebírá s Owenem témata o Bohu, víře a o hodnotách, které by měly uznávat jejich děti.

Thumbnail Play icon

Davie – Whispers

Jo se snaží dostat k DeLucovi, aby spolu probrali jeho napadení. Jackson si před Benem stěžuje na Apriliny zlozvyky, na což mu Ben odpovídá, aby si vzpomněl, jaké zlozvyky měl on, když bydlel u něj a u Baileyové. Arizona doporučuje April, aby se od Jacksona odstěhovala.


Thumbnail Play icon

Estelle – Conqueror

Alex se sejde s Mer, Maggie a Amelií na obědě. Amelia říká Alexovi, že letáčky těžko pomohou někomu, kdo je na alkoholu závislý a pak se ptá Mer, jak moc věcí o sobě s Derekem věděli, když se brali. Timir přichází pro Alexe, aby se vrátil ke své práci na klinice.

Thumbnail Play icon

Sleeping at Last – West

Owen s Amelií se milují. Mer povídá Riggsovi, že mezi nimi nemůže nic být, že bude lepší, když se stanou přáteli. Tento rozhovor vyslechne Maggie, načež jí Riggs nastíní situaci s „přátelením se“ a Maggie souhlasí. Alex se svěřuje Mer, že klinika je pro něj dobrým místem.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Která píseň z této epizody se vám nejvíc líbila?

Diskuze /2

zuzak07

Sleeping at Last prostě ke Grey´s anatomy patří.

#2 SaDiablo
17.10.2016 | 12:40:24
SaDiablo

#1 zuzak07: Přesně. :)

17.10.2016 | 21:21:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás