Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody Family Affair

Hudba z epizody Family Affair

Hudba z epizody Family Affair

Chirurgové letos předvedli, že na to stále mají a patří mezi vrchol seriálové tvorby. Hudba je nedílnou součástí epizod a nejen ona celý seriál značně povyšuje nad průměr. Poslechněte si písně z finálové epizody dvanácté řady, než se s Chirurgy znovu na podzim setkáme.


8 0
11.6.2016

Sleeping at Last – Arctic

Mer s Alexem leží na trávě a povídají si o životě i o Ameliině svatbě, když najednou začne pršet. Amelia prosí svou matku, aby přijela na její svatbu. Maggie a April vyslechnou pootevřenými dveřmi něco málo z Ameliina hovoru s matkou.

Thumbnail Play icon

Sleeping at Last – Indian

Ben volá Mirandě. Owen říká Alexovi a Richardovi, že věří, že se Amelia nakonec určitě objeví. Mer, Maggie a Amelia sedí v autě před kostelem. Mer s Maggie přesvědčují Amelii, že Owen je možná její druhou životní láskou.


Thumbnail Play icon

Alessia Cara – River of Tears

Miranda s Jacksonem popohánějí April k operaci. Ben zůstává s dítětem April. Jo v opilosti vypráví Andrewovi svůj příběh o prvním manželství. Alex napadne Andrewa, jakmile ho uvidí společně s Jo.

Thumbnail Play icon

Rihanna – Love on the Brain

Vidíme Owena stojícího u oltáře a Amelii jdoucí za ním. Mer s Nathanem na sebe po očku hledí. Maggie šeptá Mer, že se jí Nathan líbí a že možná i ona jemu.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Jaká je vaše nejoblíbenější píseň z této řady?

Diskuze /1

HonzyRehak

Už dlouho víme že Sleeping at Last jsou pro chirurgy jedna z nejlepších voleb (spíše tedy ty zpívané písničky:)) Love on the Brain od Rihanny ale jednoznačně vrchol tohoto dílu (a celkově série). Krása…

12.6.2016 | 1:12:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás