Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z patnácté a šestnácté epizody

Hudba z patnácté a šestnácté epizody

Hudba z patnácté a šestnácté epizody

Poslední epizody se Chirurgové opět zmítají v emocích a hudebně je to znát. Tentokrát jsme si mohli užít například CeeLo Greena s písní z jeho loňského novinkového alba.


7 0
23.4.2016

Outasight – Boom

Meredith přichází na Kelsyinu operaci o něco dříve. Maggie se ji pokouší přesvědčit, že jít na rande s Dr. Thorpem je dobrý nápad, nicméně Alex je zcela proti. Mer si rychle holí nohy, během čehož do koupelny přichází Amelie a pomůže Mer s výběrem oblečení.

Thumbnail Play icon

Sebastian Kole – Home

Richard se snaží ukončit hádku mezi April a Jacksonem. Mer se chystá na svou schůzku, pak to ale zabalí a vrací se zpět ke Kelsyině operaci. Owen přesvědčuje Amelii, že určitě všechno nepokazila.


Thumbnail Play icon

Daniel Wilson – If You Went Away

Amelia v slzách odchází od Owenova přívěsu. Jackson se přichází omluvit April za předchozí hádku, ta mu vysvětluje svoje argumenty, což je spouštěčem dalšího výbuchu mezi nimi.

Thumbnail Play iconLianne La Havas – Green and Gold

Will doprovází Meredith domů, načež se jí ptá, na kolikátém rande že to byli. Když odchází, Mer ho zavolá zpět kvůli polibku na rozloučenou. Amelie se v nemocnici vyhne Owenovi. Penny řekne Callie, že ji miluje.

Thumbnail Play icon

CeeLo Green – Mother May I

Meredith čistí koberec, zatímco Maggie si úzkostlivě stěžuje na Andrewa. Amelie jí řekne, že se s ní chce Andrew možná rozejít. Arizona konfrontuje Callie ohledně Penny.

Thumbnail Play icon

Sebastian Kole – Love's on the Way

Callie a Sofia jdou společně s Penny na zmrzlinu. Catherine Avery odhaluje Jacksonovi svůj plán ohledně stíhání April pro podvod. Meredith vysvětluje Willovi, z jakého důvodu ještě není připravená. Mer řekne Amelii, že u ní může bydlet.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás