Grey's Anatomy (Chirurgové) Anketa: Nejlepší scény dvanácté řady

Anketa: Nejlepší scény dvanácté řady

Anketa: Nejlepší scény dvanácté řady

Dvanáctá sezóna Chirurgů nás nenechala ani jednu epizodu vydechnout a tvůrci nás zásobovali scénami, ze kterých nám padala čelist až na zem, nebo jsme se naopak nedokázali přestat smát. Vyberte v naší anketě scénu, která vás šokovala, rozbrečela, rozesmála – prostě nejvíc dostala.


8 0
15.6.2016

Dokonalá Penny mi zabila manžela

scéna na konci předchozí epizody, kdy Mer otevře dveře a najde tam Callie s její přítelkyní, byla absolutním WTF této řady. Co ovšem následovalo s epizodou s večeří, na to se zapomenout nedá.

Thumbnail Play icon

Owenův a Nathanův balet na operačním sále

Kdo z vás si tuhle famózní scénu nepustil víckrát? Té se vyrovná málokterá, snad jen Cristinina operace Henryho a její vyústění a Cristinino oznámení. Od té doby jsme na sále nic takového neviděli.


Thumbnail Play icon

Aprilin porod a příjezd do nemocnice

Ben se ve finále ukázal a předvedl, že v krizích je opravdu dobré mít ho u sebe. Ovšem hlavní hrdinkou je April, která musela zvládnout císařský řez bez anestezie.

Thumbnail Play icon

Mer, Riggs a Maggiino odhalení

Konec finále byl emotivní a závěrečný pohled Mer byl pomrknutím na humornou stránku Chirurgů, kterou dokážou vybalancovat to drama, kterým si postavy neustále prochází.

Thumbnail Play icon

Napadení Meredith

Epizoda režírovaná Denzelem Washingtonem patří mezi ty nejlepší epizody (nejen Chirurgů) vůbec. K tomu si připočtěte scénu, kde Alex přivede děti za Mer do nemocnice a ony k ní nechtějí. Kdo z vás při té scéně nebrečel?

Thumbnail Play icon

Meredith u terapeuta

Mer musela po útoku navštěvovat terapeuta a tyto scény patřily mezi to nejlepší, Mer se zde v podstatě znovu našla a po Derekově smrti udělala krok vpřed.

Thumbnail Play icon

Owen a Amelia to chtějí zvrtat

Tihle dva si toho (nejen) spolu už užili také dost. Po loňské hroutící se Amelii, jejich prvním polibku a letošním Owenově výbuchu, jsme se dočkali nádherného Owenova proslovu k vyšilující Amelii před svatbou a hlavně Owenově „Pojďme to zvrtat“.

Thumbnail Play icon

Arizonina řeč u soudu

Arizona bojovala o Sofii u soudu jak mohla a když přišla řeč na pacientku, jejíž život závisel na ní, rozhodla se pomocí jí, protože ona by to bez ní nezvládla, zatímco Sofia ano. Tato parafráze na příběh s králem Šalamounem ukázala silnou ženu a matku, která sice své dítě miluje, ale protože ví, že bude v dobrých rukou, jde zachránit pacientku.

Thumbnail Play icon

Meredith a Riggs na parkovišti

Ano, tato scéna byla poněkud očekávatelná, ale přesto byla jedním z těch zajímavých WTF momentů.

Thumbnail Play icon

Mirandina řeč v boji o místo šéfky

Baileyová bojovala o místo šéfa chirurgie s konkurencí zvenku a svou řečí „…pokud jde o mě, vždycky to bude ta loď, která bude na Kesselu za 12 parseků.“

Thumbnail Play icon

Miranda udělá z Meredith šéfku

Dr. Baileyová celý svůj první den v roli šéfky prohání Mer, hází na ni, co může. Mer se to nelíbí a tak se ozve a Miranda jí vysvětlí, že potřebuje, aby jí někdo ulehčoval práci. A tím někým je Mer, ze které Miranda udělá šéfku všeobecné chirurgie.

Thumbnail Play icon

Stephanie a její minulost

Steph se svěří se svým dětstvím v roli pacienta Amelii, ale Jo si myslí, že lhala a řekne to Amelii. Richard se za Stephanii postaví, ale Stephanii Jo ani přes její omluvu neodpustí, protože její omluva není vlastně omluvou.

Thumbnail Play icon

Rozvod April a Jacksona

Celá epizoda protkaná neviděnými flashbacky nám ukázala druhou stranu jejich vztahu a o to bolestnější tento rozchod byl. I když nakonec jsme zjistili, že to možná nebude napořád.

Thumbnail Play icon

Meredithina pacientka z pilotu

Ve dvanácté epizodě se do nemocnice vrátí Meredithina první pacientka, která s sebou přinese skvělé flashbacky a k tomu krásnou poctu Derekovi a nám navíc i naše milované songy.

Thumbnail Play icon

Meredith se bojí o Owena

Mer Cristině slíbila, že nenechá Owena upadnout do deprese a snaží se to splnit. Staví se na jeho stranu proti Riggsovi jedinou větou: „Nesnášíme ho?“

Thumbnail Play icon

Thorpe zve Mer na rande

Mer sice muži nechyběli, ale nakonec se rozhodne, že by možná na rande šla. Ale pak si to rozmyslí. Její nový nápadník ale ne nebere jako odpověď, tak si na ni počká před nemocnicí.

Thumbnail Play icon

Arizona říká Jacksonovi o Aprilině těhotenství

Těsně předtím, než April sdělí Jacksonovi novinku, že je těhotná, Arizona ji předběhne. Což má pro všechny nedozírné následky.

Thumbnail Play icon

Dark'n Twisty Owen

V jedenácté řadě padla na dno Amelia, teď to kvůli Riggsovi potkalo Owena. Scéna, kdy je Owen na šrot, je srdcervoucí a stejně tak i ostatní scény Amelie a Owena poté.

Thumbnail Play icon

Ben rodí dítě na nemocniční chodbě

Benovo jednání má značnou dohru a způsobí rozkol mezi ním a Mirandou do konce sezóny. Závěrečná scéna první části speciálního dílu nás zanechala naprosto bez dechu.

Thumbnail Play icon

Kyleova smrt

Stephanie konečně našla někoho, s kým si rozumí. Nejdřív se s ním rozešla proto, aby mohla být doktorkou na plný úvazek a poté se s ním těsně před operací dala dohromady. Tu on ale nepřežil.

Thumbnail Play icon
Která scéna se vám nejvíce líbila? Hlasujte až pro tři možnosti.

Nejlepší scéna dvanácté řady

19%
18%
12%
11%
9%
9%
8%
4%
2%
2%
1%
1%
1%
1%
1%
1%
1%
0%
0%
0%
0%
151 hlasů

Nenašli jste v anketě svou oblíbenou scénu? Podělte se o ni v komentářích.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás