Grey's Anatomy (Chirurgové) Denzel Washington jako režisér Grey's Anatomy

Denzel Washington jako režisér Grey's Anatomy

Denzel Washington jako režisér Grey's Anatomy

Shondě Rhimes nestačí, že se svými třemi seriály (Grey's Anatomy, Scandal, How to Get Away with Murder) zcela ovládla čtvrteční televizní vysílání. Nyní se jí povedlo zlanařit i hollywoodskou hvězdu Denzela Washingtona. Ten se objeví za kamerou jako režisér deváté epizody 12. série.


5 0
22.10.2015

Denzel Washington už má za sebou coby režisér dva filmy, Příběh Antwona Fishera byl v roce 2002 jeho režijním debutem, který o pět let později následoval snímek The Great Debaters. V obou si navíc zahrál i jednu z hlavních rolí. Nyní si odbude debut v televizi, kde natočí devátou epizodu 12. série Chirurgů s podtitulem The Sound of Silence, k níž píše scénář Stacy McKee, jež na seriálu pracuje od samého začátku. Díl by se měl s největší pravděpodobností vysílat na konci listopadu.

Zásadní úlohu ve zlanaření Denzela Washingtona sehrála Debbie Allen, která ztvárňuje Dr. Catherine Avery. Zároveň režírovala už osm epizod a letos je i výkonnou producentkou, která má na starost právě výběr režisérů pro jednotlivé epizody 12. řady. A jelikož jsou s Washingtonem už nějaký ten pátek dobří přátelé, nebyl problém ho přemluvit, aby se na tvorbě Grey's Anatomy podílel.


Diskuze /2

Lucifrid

Jen houšť :) Tahle série je plná překvapení Greys stále jedou :D

webmaster
22.10.2015 | 20:50:26
stage

To teda..,. A Mer je boží…

23.10.2015 | 10:14:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás