Grey's Anatomy (Chirurgové) Grey's Anatomy se vrátí 28. září

Grey's Anatomy se vrátí 28. září

Grey's Anatomy se vrátí 28. září

Chirurgové se vrátí na obrazovky 28. září, u nás tedy o den později. Navíc nás hned na úvod čeká dvojitá dávka emocí. Premiérový díl čtrnácté řady s podtitulem Break Down the House bude rovnou dvouhodinový.

17 0
24.7.2017

Foto: ABC

Diskuze /3

martin1m2

Jsem úúúplně ve vytržení co všechno se stane … že díl bude dvouhodinový … To znamená, že pojedou rovnou 2 epizódy nebo? Nebo to fakt bude 1 prodloužený díl? Měla už některá sezona 2-hodinový začátek? Jestli jsou to 2 díly v 1 … tak pak jo … Moc a moc se s mamčou těšíme :) Moc mi chirurgové chybí …

#2 SaDiablo #3 Lucifrid
25.7.2017 | 9:24:03
SaDiablo

#1 martin1m2: Jo, normálně to máš jako dvě epizody za sebou, začátek takhle asi nikdy nebyl, ale třeba u finále šesté série to byla taky dvouhodinovka, jestli si pamatuju dobře.

25.7.2017 | 11:06:48
Lucifrid

#1 martin1m2: Měla. Finále druhé řady, čtvrté, páté a šesté, První a druhý díl páté řady, šesté, osmé a desáté.

webmaster
25.7.2017 | 12:17:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás