Grey's Anatomy (Chirurgové) Kdo bude Mirandina konkurence v bitvě o křeslo šéfa chirurgie?

Kdo bude Mirandina konkurence v bitvě o křeslo šéfa chirurgie?

Kdo bude Mirandina konkurence v bitvě o křeslo šéfa chirurgie?

Ke konci 11. řady rezignoval Owen na post šéfa chirurgie a Dr. Webber, který fungoval jako dočasný zástup, našel nového kandidáta ve své žačce Mirandě Baileyové. To se ovšem nelíbilo Dr. Averyové, která si na Richardovi vymohla slib, že proti Mirandě postaví svého kandidáta. Kdo jím bude?


6 0
21.9.2015

Fanoušci pasovali na post druhého kandidáta oblíbenkyni a zároveň snachu Dr. Catherine Averyové, April Kepnerovou. Ta se po návratu z turnusu na vojenské misi, kde zachraňovala životy spolu s Owenem a léčila svou bolavou duši adrenalinem, stala April 2.0, jak ji nazvala sama Miranda. April se chtěla vydat do terénu znovu, čímž možná definitivně zahodila vztah s Jacksonem. To ale teprve zjistíme.


Konkurentkou Dr. Baileyové bude ale doktorka zvenčí a ztvární ji Joey Lauren Adams, kterou možná znáte z filmu Chasing Amy či seriálu Switched at Birth. Miranda to bude mít těžké, ale buďme upřímní, kdo si myslí, že nakonec svou vysněnou pozici nezíská? Miranda, ač stále tvrdá, má laskavé srdce, je svým způsobem komik a Chandra Wilson by v roli šéfky excelovala.

Joey Lauren Adams jako konkurentka Dr. Baileyové.

Věříte, že se se Dr. Baileyové povede vyhrát nad svou konkurentkou a těšíte se na novou šéfku chirurgie?

Diskuze /3

Valada06

Kdyby Bailey nevyhrála, Shonda by mě hrozně zklamala, už ji takto jednou málem zapřela pozici šéfrezidenta (přece se nebude opakovat) a navíc si to Miranda opravdu záleží.

webmaster
21.9.2015 | 21:41:35
Fifipek

no nenapsat tam, že hrála v Chasing Amy, tak jí vůbec nepoznám, přece jen, už je to pár let :/

21.9.2015 | 23:04:53
Lady.Fayth

jestli to Bailey nevyhraje, tak mě Shonda velice zklame už po druhé … prvně s dr.Shepherd …

22.9.2015 | 23:09:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás