Grey's Anatomy (Chirurgové) Ben Warren

Ben Warren

Ben Warren

Specializace: rezident, specializace na všeobecnou chirurgii
Přezdívky: Gramps, Benji, Pops
Zajímavosti: bývalý anesteziolog

Sezóny 8
2010 -


S anesteziologem Benem se setkáváme v šesté sérii . Je jedním z lékařů z Lékařského střediska Mercy West, který do Seattle Grace nastoupí po sloučení obou zdravotnických zařízení. Ben krátce po příchodu do naší nemocnice začíná chodit s Mirandou Baileyovou a vztah jim vydrží celých devět měsíců… až do onoho osudného finále šesté řady. Zatímco Ben si relaxuje na golfu, Miranda – a spolu s ní všichni ostatní lékaři v nemocnici – bojují o život a snaží se utéct a skrýt před šíleným střelcem Garym Clarkem. Po tomhle traumatickém zážitku, ve kterém ji Ben nechal v podstatě osamocenou, s ním Miranda nedokáže zůstat a rozejde se s ním.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
guestka

Nemá to lehké s nacistkou…

10.4.2017 | 22:51:21
awezoona

Mám ho ráda, ale k Mirandě mi víc seděl Ellie

8.9.2013 | 17:52:57

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás