Grey's Anatomy (Chirurgové) Callie Torres

Callie Torres

Callie Torres

Specializace: šéfka ortopedické chirurgie
Přezdívky: Callie O'Malley, Calliope Plantain, Ortho Goddess
Zajímavosti: dobrosrdečná, co na srdci, to na jazyku

Sezóny 11
2006 - 2016


Callie (celým jménem Calliope, ale tak jí smí říkat jen otec s Arizonou) vyrostla na jihu Floridy v dost bohaté rodině. Má jednu sestru, která má stejně jako ona velmi hudební jméno – Aria. Zatímco calliope znamená v řečtině „krásný hlas“, aria je italsky „melodie“. Callie sama sebe popsala jako tak trochu vyvrhele – takový ten typ dívky, co sedí ve třídě hodně vzadu a celou hodinu si žužlá vlasy. Jako mladá se přidala k Mírovým sborům a právě tady se v ní probudila vášeň pro medicínu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
guestka

2krát vdaná a 2 krát ji podváděli. Holka se nad sebou měla zamyslet, ve vztahu muselo být vše, tak jak řekla ona a pak se diví, že jí jsou nevěrní… Neměla jsem ji ráda od první chvíle, kdy se v seriálu objevila, takže její odchod pro mě byl přínosem. Jediné co na ní obdivuji je to sebevědomí, při její postavě, jak se uměla projevovat.

10.4.2017 | 22:53:17
SaDiablo

Callie mi celkem chybí, zvlášť když občas zabloudím k nějakému staršímu dílu.

18.2.2017 | 20:15:21
OliviaBenson.

Callie mě občas hrozně štve, ale její světlé chvilky naštěstí převládají :-)

2.11.2016 | 17:49:29
martin1m2

Callie Torres :P Aká rozporuplná, ale zato reálna postava. Každý predsa máme aj svetlé aj temné stránky. A aj s tými kilami navyše je neskutočne pekelne sexy … Ambiciózna, hrdá, silná ženská postava jej svedčí, aj náročné povolanie ortopéda <3 Obľúbil som si ju od začiatku … Calzona je ten NAJ vzťah čo kedy bol v GA … Prežíval som s ňou všetko – Georga, Arizonu, lietadlo, úraz, OMG car accident, súdny proces (tým ma nahnevala a hlboko ranila) a aj celá Calzona to je moja nenaplnená srdcovka … Ten náhly odchod a žiadna rozlúčková epizóda – Sara čo si to vyviedla … P.S.: Sara je neskutočne šikovná, talentovaná a spieva nádherne :)

30.9.2016 | 16:12:22
Satu

S ní mám často problém, její postava je mi dost nesympatická.

6.11.2015 | 9:53:20

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás