Grey's Anatomy (Chirurgové) Sydney Heron

Sydney Heron

Sydney Heron

Specializace: rezident chirurgie
Přezdívky: Perky Puppet
Zajímavosti: léčí láskou, čte si horoskopy, zaskakovala za Dr. Baileyovou

Sezóny 3
2006 - 2008


Energická Dr. Sydney Heronová do nemocnice nastoupila ve druhé řadě jako náhrada za Mirandu Baileyovou, která byla v té době na mateřské dovolené. Sydney nám byla představena jako zručný obecný chirurg s nesmírně živou povahou, díky čemuž ji konkrétně Cristina nemohla vystát. Jednou si Cristina dokonce myslela, že svým za všech okolností veselým jednáním Sydney ohrožuje život svého pacienta a doslova ho přivede do hrobu. Důvod své občas až přehnané čipernosti Sydney svěřila Izzie. Řekla jí, že taková začala být až poté, co jí vlastním přičiněním zemřel pacient a ona se z toho nervově zhroutila.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

Priznajte sa, komu nešla na nervy? :D Svojou úžasnou veselou všeobjímajúcou, všepohlcujúcou prítomnosťou fakt privádzala do hrobu :D

6.5.2017 | 19:00:52

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás