Grey's Anatomy (Chirurgové) Čekají zase Kareva opletačky se zákonem?

Čekají zase Kareva opletačky se zákonem?

Čekají zase Kareva opletačky se zákonem?

Alex se sotva dostal z jednoho velkého maléru a vypadá to, že další je na spadnutí. Dokáží naši lékaři přesvědčit rodiče malého chlapce, aby mu byla poskytnuta lékařská péče?

12 0
30.4.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

SaDiablo

Tak spíš čekám, že sociálka přijde na rodiče kvůli zanedbání dítěte, než že i Bailey bude říkat, že Alex může (zase) skončit ve vězení, i když tam neskončí. :D Nevyznám se v legálních věcech, ale jako doktor je povinen poskytnout léčbu komukoliv, a pokud ho neoperoval, tak moc nevidím problém, proč by on měl být ve větším průseru než ti rodiče. Ale tak asi na to přijdeme v pátek. :D

1.5.2017 | 0:45:24
Hortenzie

Obávám se že rodině a nábožnství je nad vše. takže se asi Alex dostane do prusvihu… ja jen doufam ze ne protoze si myslim ze by si zaslouzil klid..a nejakou pozitivni scenu ted trosku pusobi jak brumla :) Alexe mam moc rada tak mu preji stesti :)

1.5.2017 | 20:40:58
jolie.l

hurá Eliza BACK

2.5.2017 | 5:35:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás