Grey's Anatomy (Chirurgové) Rozhoupe se už Meredith?

Rozhoupe se už Meredith?

Rozhoupe se už Meredith?

Riggs dal Meredith jasné ultimátum, aby za ním přišla, až bude mít zájem. Přijde tedy? Další ultimátum čeká na Amelii, která se bude muset rozhodnout, zda zůstane s Owenem, nebo ne.

7 0
20.3.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

OliviaBenson.

má drahá Amelie, už ze prosím prober a běž zpátky k Owenovi, děkuju <3 :( :D a Mer nesnáším, za to Riggs je super, takže mi k sobě nesedí.. ale jestli je prostě potřebujou nějak spárovat, tak budiž xD

20.3.2017 | 20:35:35
Hortenzie

Boze, na to jak ho Amelie miluji by mohla vyklopit uz pravdu a jit zpet.. Na to jak jsem ji mela rada, me ted krapet stve. Mer by mohli dat nejaky vyssi chlapa – nebo se mi to zda a jsou vsichni vysoky jako ona? :D :D Still love it GA!

21.3.2017 | 11:21:20
SaDiablo

Owen potřebuje získat sám sebe tak nějak zpátky… Amelii mám ráda, ale on se nechal zadupat a hraje jí druhé housle. Chybí mi Owen, co byl do všeho hr, občas nemyslel, co dělá, takže to nebylo třeba úplně ideální, ale byl sám sebou, se svými chybami a myšlenkami, ale mají tam rozehraných tolik vztahů, že se na máloco dostane pořádně prostor a pořád se točíme v kruzích… Chtěla bych vidět nějaké kvalitní dialogy mezi ním a Riggsem, chlap chlapovi taky jednou. :D Jak se vrátí Megan (to si myslím na 99%), tak tam bude další oříšek k louskání, ve vztahu O-M, M-R, R-O, tak to by mohlo být zajímavé, ale do té doby bych ráda, aby vyřešili jeden problém, a až pak tam cpali další (a taky by se tam mohla objevit Teddy v nějakém válečném flashbacku, just sayin :D)…
Jak Kevin řekl, kdy mluvili o té poslední epizodě, že bylo pěkné věnovat se jedné dějové lince a neřešit 6–9 naráz jako vždycky… (Tak třeba nějaká „Omelia episode“ by se mi taky líbila :D, ale to už by lidi Shondu asi sežrali.) Na Paleyfestu říkali, že tam bude zmíněná i Cristina (já ty zmínky vždycky ráda), tak se na nějakou tu hádku už celkem těším, ať se to KONEČNĚ někam pohne.

23.3.2017 | 20:07:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S13E24: Ring of Fire

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @garax
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze:

  • S13E24.HDTV.XviD-AFG
  • S13E24.HDTV.x264-KILLERS
  • S13E24.720p.HDTV­.X264-KILLERS
  • S13E24.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Kam dál?

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás