Grey's Anatomy (Chirurgové) Vztah April a Jacksona se dostává do zlomového okamžiku

Vztah April a Jacksona se dostává do zlomového okamžiku

Vztah April a Jacksona se dostává do zlomového okamžiku

Jak jsme vás informovali před dvěma týdny, v epizodě Unbreak My Heart nás čeká podle slov tvůrců vyřešení vztahu April a Jacksona a k tomu kupa flashbacků. Ukázka láká právě na ně, na dosud neviděné okamžiky života April a Jacksona.

8 0
23.2.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Nivie

Ti dva si zaslouží svou epizodu, nepochybně. V jejich vztahu je tolik slepých míst, které jsme nemohli vidět (svatba, 12×07, 12×08). Děje okolo Meredith bylo už dost.

23.2.2016 | 20:50:22
Katheryn

Už jste viděli tento díl?

#3 Lucifrid
26.2.2016 | 9:46:27
Lucifrid

#2 Katheryn: Teda! Mně se to moc líbilo. Doufala jsem v jiný konec, ale když už tak vyřešený. Tohle je… no, bude to zajímavé.

#4 ArianaG
webmaster
26.2.2016 | 11:40:08
ArianaG

#3 Lucifrid: Souhlasím. Doufala jsem v happyend, ale těch v grey´s anatomy moc není. ! Samozřejmě to , že je Aprile těhotná je dokonalá zápletka.Takže pár dalších dílů bude určitě něco v tom smyslu. Řekne to Jacksonovi nebo ne. Jinak vážně super díl. !

redaktor
26.2.2016 | 16:38:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás