Grimm Hässlich

Hässlich

Hässlich

Wesen vypadající jako troll. Hässlichové se často stávají členy Reaperů, kteří mají za úkol lovit Grimmy. S Hässlichy jsme se setkali v epizodách: Pilot, Lonelyhearts, Of Mouse and Man a Leave It to Beavers.


9 1
17.8.2013

Bio

Po woge se z Hässliche stane velké a masivní stvoření. Mají žlutozelenou kůži, velký nos a zuby ostré jako jehly. Když u nich dojde k woge ztratí všechny vousy a vlasy, zajímavostí je, že Hässlichům, kteří jsou členy Reaperů vlasy zůstávají. Někteří získají velké špičaté uši, ostatním zůstanou lidské uši. Hässlichy jsou velmi silní, i když ne tak jako Grimm, zato jsou velmi odolní a mají vyšší výdrž – můžete do nich bušit, jak chcete a oni to vydrží.

Hässlichy se velmi zajímají o mosty a proto není divu, že většina z nich pracuje jako inspektoři mostů. Hässlichy věří, že všechny mosty jsou jejich a za stavbu nového mostu vyžadují poplatek. Rozhodně jim nedělá problém zabíjet a bez výčitek zabijí i nevinného, aby ukázali všem ostatním, čeho jsou schopní. Hässlichy nejsou moc přátelští, je to velmi uzavřený druh.


Předchozí Wesen: Dämonfeuer
Další Wesen: Seltenvogel

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verzi:

  • Grimm.S06E13.HDTV­.x264-SVA

Titulky k šesté řadě pro vás připravuje překladatelský tým ve složení: @Nameless1, @ScaryX, @Maty9, @Gongis, @Blasut, @baru_e94, @Lucifrid a @1Bobesh1. Přečas na WEB-DL od @kisch.

Diskuze k seriálu

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy