Grimm Schinderdiv

Schinderdiv

Schinderdiv

Tentokrát si představíme Schinderdiva, což je Wesen připomínající prase bradavičnaté, který se poprvé objevil v epizodě „The Last Fight“.


16 0
14.1.2016

Bio

Při woge vyrostou Schinderdivovi z brady a tváře objemné kly, zvětší se mu uši a jeho podoba bude nápadně připomínat prase. Tento Wesen je hodně velký, odolný i neuvěřitelně silný, takže si lehce poradí s většinou protivníků. Nezdá se, že by se jeho fyzická zdatnost s věkem zhoršovala.


Schinderdiv je nemilosrdný a sobecký a nedá se mu věřit. Vše dělá jen s ohledem na sebe a aby dosáhl svého, je schopný čehokoli. Při boji využívá hrubou sílu a své oběti napichuje na kly. Vypadá to, že Grimmů se nebojí, vystupuje vůči nim nepřátelsky. Protože je Schinderdiv tak silný, není dobré s ním bojovat tváří v tvář. Existuje nicméně způsob, jak si s ním poradit – když se mu skočí na záda a jeho kly se použijí jako páka, aby se mu zlomil vaz, jak to udělala Trubel Stanu Kingstonovi.

Předchozí Wesen: Hasenfussige Schnecke
Další Wesen: Heftigauroch

Diskuze /2

Kenneth

chtělo by to popsat i starší weseny jako Balam a La Llorona i když ona vlastně není wesen ale spíš duch nebo taky Krampuse nebo jak se ten santa menoval atd atd prostě postupně doplňovat i ty starší kousky

#2 Nameless1
15.1.2016 | 21:39:55
Nameless1

#1 Kenneth: Pracujeme na tom, pokud se neobjeví nový Wesen, doplňujeme ty starší. Balam, La Llorona i Krampus je v pořadí.

webmaster
23.1.2016 | 20:28:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládáme na verzi:

  • Grimm.S06E13.HDTV­.x264-SVA

Titulky k šesté řadě pro vás připravuje překladatelský tým ve složení: @Nameless1, @ScaryX, @Maty9, @Gongis, @Blasut, @baru_e94, @Lucifrid a @1Bobesh1. Přečas na WEB-DL od @kisch.

Diskuze k seriálu

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy