Halt and Catch Fire (PC Rebelové) Halt and Catch Fire prodloužen!

Halt and Catch Fire prodloužen!

Halt and Catch Fire prodloužen!

Na verdikt, který měl rozhodnout o osudu Halt and Catch Fire, jsme čekali déle, než nám bylo milé. Odpověď je ale konečně tady a rozhodně máme důvod slavit. PC Rebelové se vrátí se třetí sérií!


9 0
8.10.2015

Toto rozhodnutí je z pohledu stanice AMC dosti překvapivé. Seriál si ani s druhou řadou nevybojoval zvýšení divácké přízně, co se týče ratingů a sledovanosti, přesto ale vedení AMC seriálu věří, a tak se s ním budeme setkávat i příští rok.

(Jsme na cestě, Silicon Valley. Zdroj: AMC.)


Joel Stillerman, ředitel původní tvorby stanice, uvedl, že prodloužení hrál do karet fakt, že AMC seriál vlastní, a také vášniví fanoušci, plus samozřejmě pozitivní ohlasy ze strany kritiků.

Halt and Catch Fire se se svou 3. sérií vrátí pravděpodobně opět začátkem léta.

Diskuze /3

Engeneer

Díky seriálový bože:-)

Tak AMC může být celkem jedno, jaké ratingy Halt sklízí. Velké prachy jim vydělává Walking Dead a Better Call Saul a není na škodu mít ve stáji i seriál, ze kterého slintají kritici:-)

A i Tyranta mi dneska obnovily, to musím zítra zapít:D

8.10.2015 | 22:01:00
KevSpa

Hurá! Už jsem ani nedoufala. :-)

webmaster
9.10.2015 | 0:12:22
nuklearis

Super! Tenhle seriál mě chytil od první epizody (na rozdíl třeba od Mad Men, který ale nakonec řadím na vrchol svého seriálového žebříčku:) Občas mi nejde na rozum, jaké kvalitní seriály se nesetkají s diváckým ohlasem, když vedle toho vesele běží věci, které by neměly spatřit světlo světa kolikrát..

9.10.2015 | 9:00:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Hurá!

Halt and Catch Fire se vrátí, ale...

Halt and Catch Fire se vrátí, ale...

AMC opět ukázala, že ratingy a sledovanost nejsou to jediné, na čem jí záleží; miláček kritiků Halt and Catch Fire se díky tomu dočká své čtvrté série. Zároveň se ale se seriálem musíme začít pomalu loučit; příští sezóna bude totiž ta poslední.

Reklama

Síťujeme