Halt and Catch Fire (PC Rebelové) Halt and Catch Fire se vrátí, ale...

Halt and Catch Fire se vrátí, ale...

Halt and Catch Fire se vrátí, ale...

AMC opět ukázala, že ratingy a sledovanost nejsou to jediné, na čem jí záleží; miláček kritiků Halt and Catch Fire se díky tomu dočká své čtvrté série. Zároveň se ale se seriálem musíme začít pomalu loučit; příští sezóna bude totiž ta poslední.


5 0
11.10.2016

Čtvrtá řada dorazí v roce 2017 a již tradičně se bude skládat z deseti epizod. Seriál bude i nadále pod dohledem tvůrců Christophera Cantwella a Christophera C. Rogerse. Oba k obnovení dodali: „Bylo nám velkou ctí sledovat, jak se svět Halt and Catch Fire rozšiřuje a dozrává. Během čtvrté a poslední série se těšíme na to, jak seriál po svém ukončíme a náš příběh, naše postavy a naši fanoušci dostanou závěr, který si vskutku zaslouží.“

Tato zpráva přichází nečekaně brzo, když vezmeme v potaz, že verdikt nad další sérii padal až několik měsíců po finále dané série. Nad seriálem jako takovým se stahovala mračna už od samotného začátku a PC Rebelové tak těžili hlavně z kladných názorů kritiků a samozřejmě i oddaných fanoušků, kteří se rok co rok bouřili a doufali, že AMC i tentokrát seriál prodlouží.


Náš již zítra čeká dvouhodinové finále 3. série, ve kterém dozajista půjde o hodně, možná i o všechno. Vy se nám v diskuzi můžete svěřit s tím, jak se vám aktuální řada zatím líbí, co čekáte od blížícího se finále a především pak od nadcházející poslední série.

Diskuze /2

KevSpa

Tak to je skvělá zpráva. I za jednu další sérii jsem vděčná. U té třetí mám skluz, zbytek dílů si vychutnám jako mini maraton. :-)

webmaster
11.10.2016 | 10:14:37
Jackob32

Super, jsem rád, že je alespon jasné, že bude příští řada poslední. Ono u naprosté většiny seriálu, je velmi těžké přicházet stále s něčím novým i když u HALT AND CATCH FIRE se to zatím celkem dařilo, nicméně dobře ukončených seriálů je málo a tento si to zaslouží.

11.10.2016 | 18:55:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

10 důvodů

Proč byste měli sledovat Halt and Catch Fire?

Proč byste měli sledovat Halt and Catch Fire?

Co kdybychom vám řekli, že existuje jeden výborný seriál od stanice, která stojí za hity jako Breaking Bad a Mad Men? Co kdybychom vám řekli, že kritici si jej nemohou dostatečně vynachválit? A co kdybychom vám řekli, že ho i přesto téměř nikdo nezná? Představujeme vám Halt and Catch Fire.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Síťujeme