Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) Popis šestého a sedmého dílu

Popis šestého a sedmého dílu

Popis šestého a sedmého dílu

Na co se můžeme těšit v následujících dvou dílech se dočtete uvnitř článku. A jelikož jsou to epizody, které spadají do druhé poloviny čtvrté série, začne nám v Bluebell trochu přituhovat.


4 0
9.2.2015

6. Alabama Boys

Datum vysílání: 20. února 2015

Když Zoe s Wadem zjistí pohlaví miminka, uvědomí si, že ani jeden z nich není připravený být rodičem. Bluebell má možnost hostovat státní mistrovství ve fotbale, ale pouze tehdy, když přijme za partnera sousední město Fillmore, které mu ve všem konkuruje. Lemon neochotně pomáhá přesvědčit Lavona, aby si promluvil se svým úhlavním nepřítelem. K tomu však potřebuje pomoc Annabeth, která ho má dostat do blízkosti starosty. Mezitím na Bricka čeká překvapení, které s ním otřese až do základů.


7. The Butterstick Tab

Datum vysílání: 27. února 2015

Zoe se naštve, když vidí, jak Wade flirtuje s jinými ženami, takže ho donutí, aby změnil svůj přístup. Wade se obrátí na Lavona a hledá u něj pomoc, ale brzy se ocitne ještě ve větší kaši. Lemon je zastíněna osobou ze své minulosti a musí učinit drsná rozhodnutí, aby celou situaci zvládla. Mezitím se George s Annabeth spolu snaží zažít nějaké společné dobrodružství, ale bude to těžší, než si mysleli.

Diskuze /1

Darkness3609

Tak to bude sranda… Snad Zoe a Wadovi to konečně pak vyjde :D

9.2.2015 | 19:12:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás