Haven (Městečko Haven) Kdo ovlivní Dukův život v další řadě Havenu?

Kdo ovlivní Dukův život v další řadě Havenu?

Kdo ovlivní Dukův život v další řadě Havenu?

O tom, že se v další řadě Havenu objeví Dukův nevlastní bratr, jsem vás již informovala, dnes se můžete podívat, kdo jej ztvární. Stejně tak si přečtěte, kdo si zahraje Jennifer, se kterou se Duke údajně zaplete.


0 0
13.8.2013

Wada Crockera, odcizeného nevlastního bratra Duka Crockera, si zahraje Christian Camargo, známý například ze seriálu Dexter. Postava jako taková je popisována jako okouzlující, prohnaný a lehce nevyzpytatelný, úspěšný a dobrácký obchodník, který je ve své oblasti na vrcholu. Nicméně Wade je Crocker skrz na skrz a mohl by se nechat strhnout rodinným tajemstvím, které by mohlo být jeho zkázou.

Jennifer Masonovou si zahraje Emma Lahana. Jennifer je excentrická, energická žena vtažená do tajů Havenu, ve chvíli, kdy začne ve své hlavě slyšet divné hlasy. Díky nim se její cesta zkříží s městem, které se domnívá, že by její hlasy mohly poskynout vodítko k nalezení Audrey. Jak se Jennifer ponoří do své osobní historie, zjistí, že by mohla hrát větší roli v událostech v Havenu, než tušila.


Další řada se pomalu ale jistě blíží, už je 31 dní, než se dočkáme prvního dílu s názvem Fall Out.

Těšíte se?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...