Haven (Městečko Haven) Postavy

Postavy

 • Duke Crocker

  Duke Crocker

  Ačkoli se Duke navenek jeví jako svobodomyslný člověk, který žije nenápadným životem na své lodi, je zřejmé, že jeho chování může skrývat mnohem temnější minulost. Duke je prostě potížista. Ve volném čase pašeruje alkohol a provozuje bar. Je to ten typ, který se na ženu podívá a dámy tají.

  Sezóny 5
  2010 - 2014
 • Audrey Parker

  Audrey Parker

  Audrey Parkerová je chytrá a sebevědomá agentka FBI, která nezná svou minulost. Přijíždí do malého městečka Haven vyřešit vraždu a netrvá to příliš dlouho a její přirozená zvědavost jí dostane do centra podivného dění v tomto zvláštním městečku, které, jak se ukazuje, je již dlouhá léta útočištěm pro lidi, kteří jsou postiženi s pozoruhodnou řadou nadpřirozených schopností.

  Sezóny 5
  2010 - 2014
 • Nathan Wuornos

  Nathan Wuornos

  Nathan žije pod dohledem svého otce, který je v Havenu náčelníkem policie, až do jeho smrti. Má klidnou povahu, která se často střetává s tou Audreyinou, což z nich dělá perfektní partnery. Když se ve městě začnou dít podivné události, je Nathan obvykle klidný a vyrovnaný. Jeho potíží je to, že necítí bolest, což je celkem fajn problém, ale bohužel pro něj necítí ani jakýkoli dotyk, což mu značně komplikuje možnost se s někým sblížit. Jediný člověk, jehož dotyk cítí, je Audrey, která se stane jeho velkou láskou a to, když ji má nechat ve třetí řadě jít, aby zastavila potíže, se stane asi nejtěžším okamžikem jeho života.

  Sezóny 5
  2010 - 2014
 • Dwight Hendrickson

  Dwight Hendrickson

  Dwight je něco jako Havenský hlavní uklízeč. Ovšem neuklízí odpadky a nedopalky od cigaret, nýbrž uklízí následky po řádění potíží. Kdykoli v Havenu zaúřaduje nějaká potíž, Dwight je ten, kdo se postará o zahlazení následků a vypuštění kvalitní krycí historky, díky které nikdo netuší, co se skutečně stalo. Bez něj by v Havenu asi často vznikala panika. Dwight sám je problémový a jeho potíží je to, že přitahuje kulky.

  • Hraje: Adam Copeland
  Sezóny 4
  2011 - 2014
 • Vince Teagues

  Vince Teagues

  Vince Teagues a jeho bratr Dave jsou majitelé a redaktoři deníku The Herald Haven, novin, které po desetiletí zaznamenávají historii Havenu. Jsou základní pamětí tohoto města, informují o všem, co se v tomto městě stalo a vědí o všem, co se kde šustlo. Tito bratři oslavují Haven, ale jen proto, aby zakryli děsivé pravdy, které jsou s Havenem spojené.

  Sezóny 5
  2010 - 2014
 • Dave Teagues

  Dave Teagues

  Spolu se svým bratrem Vincem je Dave nedílnou součástí Havenu, pohybuje se kolem a viděl všechno po celá desetiletí jako spolumajitel a spoluvydavatel Haven Herold. Stejně jako Vince si je i Dave velmi dobře vědom toho, co je v tomto městě skutečně možné a spolu dlouhodobě pomáhají zakrýt Potíže, udržet je pod pokličkou a zachovat zdání, že Haven je jen dalším idylickým přímořských městečkem. A přesto se tito dva velmi zajímají o nadpřirozeno, ač se zdají zcela normální,´.

  Sezóny 5
  2010 - 2014
 • Agent Howard

  Agent Howard

  Agent Howard je záhadný muž, u kterého ani po třech řadách nevíme jistě, kdo to vlastně je. Objeví se hned na počátku první řady jako Audreyin nadřízený a on je ten, kdo ji pošle do Havenu. Ovšem hned na konci prvního dílu ho vidíme, jak telefonuje s náčelníkem Wuornosem (místním šéfem strážců zákona) a s uspokojením konstatují, že Audrey ve městě zůstává, takže už v tu chvíli je jasné, že má nějaké skryté úmysly.

  • Hraje: Maurice Dean Wint
  Sezóny 3
  2010 - 2013

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama