Heroes (Hrdinové) Dočkáme se web epizod a další postava se nevrátí

Dočkáme se web epizod a další postava se nevrátí

Dočkáme se web epizod a další postava se nevrátí

Vypadá to, že NBC myslí návrat Heroes vážně. Ještě než se na obrazovkách objeví zbrusu nová série, uvede prequel s názvem Heroes Reborn: Digital Series.
Niki/Jessica/Tracy, zdá se, nemá zájem o návrat.


2 0
28.4.2014

Začněme se zprávou trojičce Niki/Jessice/Tracy, nebojte, nepřijdeme hned o tři postavy, věrní fanoušci si jistě pamatují, že všechny tři, tedy vlastně dvě, ztvárnila americká herečka a bývala modelka Ali Larter. Ta se na nedávném WonderConu v Anaheimu vyjádřila, že drží novým Hrdinům palce a je vděčná za šanci, kterou v seriálu dostala. První série pro ni bude navždy jedním z nejlepších zážitků v životě, život jde ale zdá se dál.

A teď už k chystaným web epizodám. NBC slíbila, že vydá rozšířený obsah k seriálu výhradně na digitálních platformách, tedy nbc.com, Hulu a video na vyžádání. Vzhledem k názvu Heroes Reborn: Digital Series a skutečnosti, že půjde o prequel, očekáváme web epizody, které by se, doufejme, mohli odehrávat mezi starou a novou sérií.
Má se jednat o součást nové online video ofenzivy, kterou NBC chystá.


Je vzrušující přinášet původní obsah do všech digitálních platforem. Máme štěstí, že znovu budeme spolupracovat s nejlepšími producenty Holywoodu a přinášet nový obsah pro fanoušky.

Říká Robert Hayes, viceprezident digitálních médií na NBC.

Společnost plánuje více než tucet originálních projektů, takže se dočkají i diváci dalších seriálů.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !